Meniu
0
Norai

Lezyne Macro Drive 1400+ | Stripe Drive Pro 400+ žibintų komplektas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-4P-V1737
Gamintojas: Lezyne
Likutis: Turime
Lezyne
Kaina:
149,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Macro Drive 1400+ | Stripe Drive Pro 400+ žibintų komplektas


Lezyne Macro Drive 1400+ priekinis žibintas

Macro Drive 1400+ skleidžia galingą 1400 liumenų šviesos srautą per trifokuso optiką, kuri sukuria optimizuotą šviesos srauto modelį, užtikrinantį puikų matomumą kelyje. Vandeniui atsparus USB-C įkrovimo prievadas ir 2A+ greitojo įkrovimo galimybė leidžia patogiai įkrauti (laidas į komplektą neįtrauktas), o CNC apdirbta aliuminio konstrukcija su aušinimo briaunomis užtikrina ilgaamžiškumą ir efektyvų šilumos išsklaidymą.

Dėl "GoPro" tvirtinimo galimybės ir suderinamumo su "Infinite Light Power Pack+", šis priekinis žibintas siūlo universalų tvirtinimo pasirinkimą ir ilgesnį baterijos veikimo laiką. Griežtai išbandytas pagal IPX7 atsparumo vandeniui standartus, jis sukurtas taip, kad atlaikytų įvairias oro sąlygas. Pagal savo apšvietimo poreikius galite rinktis iš septynių skirtingų išvesties režimų - nuo dėmesį traukiančio dienos blykstės režimo iki milžiniškos 300 valandų veikimo trukmės "Femto" režimo. Universaliu ir keičiamu dirželiu jis tvirtinamas prie įvairaus dydžio vair7.

Lezyne Infinite Power Pack+ sukurtas taip, kad būtų suderinamas su USB-C LED žibintais ir pailgintų veikimo laiką. Originalus Infinite Light Power Pack nėra suderinamas su šiuo žibintu.

 • Maksimalus liumenų skaičius: 1400
 • Maksimali veikimo trukmė: 300 val.
 • Akumuliatoriaus talpa (mAh): 5200
 • Įkrovimo tipas: USB-C
 • Svoris: 230 g
 • Funkcijos: IPX7, dienos blykstė, lenktynių režimas, Infinite Light Power Pack+

 

Lezyne Strip Drive Pro 400+ galinis žibintas


Strip Drive Pro 400+ yra pažangiausias galinis žibintas su dešimčia šviesos diodų ir didžiausiu 400 liumenų galingumu; jis sukonstruotas taip, kad būtų įspūdingai efektyvus ir ilgaamžis, užtikrina geriausią šviesos srauto sklaidą net sudėtingiausiomis sąlygomis. Be to, dėl įspūdingos 80 valandų maksimalios veikimo trukmės galite būti tikri, kad šis žibintas veiks tiek, kiek jums reikia.

Siūlomi septyni skirtingi išvesties režimai, įskaitant dienos blykstę, kuri patraukia dėmesį, ir plačiakampę optiką, užtikrinančią įspūdingą 270° matomumo diapazoną. Jis pasižymi lengva, tačiau patvaria vandeniui atsparia konstrukcija, griežtai išbandyta pagal IPX7 atsparumo vandeniui standartus. Universali montavimo sistema tvirtinama prie aerodinaminių arba apvalių sėdynės atramų, be to, žibintas turi USB-C vandeniui atsparų įkrovimą (laidas į komplektą neįtrauktas). Daugiau neieškokite, nes šis dviratininkų galinis žibintas užtikrina neprilygstamą matomumą - tiek dieną, tiek sutemus.

 • Maksimalus liumenų skaičius: 400
 • Maksimali veikimo trukmė: 80 val.
 • Akumuliatoriaus talpa (mAh): 1400
 • Įkrovimo tipas: USB-C
 • Išmatavimai: 70mm, 37mm, 47mm
 • Svoris: 71 g
 • Funkcijos: IPX7, dienos blykstė


 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės