Meniu
0
Norai

Lezyne Micro Drive 800+ | KTV Drive+ žibintų komplektas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-2P-V1437
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
77,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Micro Drive 800+ | KTV Drive+ žibintų komplektas


Lezyne Micro Drive 800+ priekinis žibintas

Su Micro Drive 800+ priekiniu žibintu pagerinsite važiavimo dviračiu patirtį. Nesvarbu, ar važinėjate laisvalaikiu, ar sudėtingomis sąlygomis, tai yra jūsų matomumo sprendimas. Šis žibintas su aštuoniais šviesos diodais sukurtas taip, kad būtų maksimaliai efektyvus ir veiktų kuo trumpiau, o spindulių pluoštas užtikrintų optimalų matomumą net sudėtingiausiomis sąlygomis. Šeši skirtingi galios režimai, įskaitant dienos blykstę, 800 liumenų maksimalią galią ir 35 valandų veikimo laiką femto režimu, užtikrina, kad būsite pasirengę bet kokioms aplinkybėms.

Šviesos vandeniui atsparus USB-C įkrovimas (laidas neįtrauktas į komplektą) ir CNC apdirbta aliuminio konstrukcija su aušinimo briaunomis užtikrina patvarumą ir patogumą. Griežtai išbandytas pagal IPX7 atsparumo vandeniui standartus, jis sukurtas taip, kad atlaikytų įvairias oro sąlygas. Naujas optinis dizainas, pasirenkamas suderinamumas su "GoPro" laikikliu ir suderinamumas su "Infinite Light Power Pack+" užtikrina universalumą ir geresnį veikimą. Pritaikykite apšvietimą savo unikaliam gyvenimo būdui su "Micro Drive 800+" priekiniu žibintu.

"Lezyne Infinite Power Pack+" sukurtas taip, kad būtų suderinamas su USB-C šviesos diodų žibintais ir pailgintų veikimo laiką. Originalus "Infinite Light Power Pack" maitinimo blokas nesuderinamas su šiuo žibintu.
 

 • Maksimalus liumenų skaičius: 800
 • Maksimali veikimo trukmė: 35 val.
 • Akumuliatoriaus talpa (mAh): 1900
 • Įkrovimo tipas: USB-C
 • Svoris: 135 g
 • Funkcijos: IPX7, dienos blykstė, lenktynių režimas, Infinite Light Power Pack+


Lezyne KTV Drive+ galinis žibintas

KTV Drive+ yra kompaktiškas, bet galingas galinis žibintas, užtikrinantis optimalų matomumą ir saugumą važiuojant. Šis galinis žibintas, kurio didžiausia galia - 40 liumenų, įspūdinga 45 valandų veikimo trukmė "Femto" režimu ir šeši skirtingi galios režimai, įskaitant dienos blykstę, užtikrina patikimą apšvietimą.

Unikalus dizainas suderinamas su aero ir apvaliomis sėdynės atramomis, todėl jį galima pritaikyti įvairioms dviračio komplektacijoms. Šviesos žibinte naudojamas plačiakampės optikos lęšis, užtikrinantis 270° matomumą, o integruota USB jungtis leidžia patogiai įkrauti be laido. Griežtai išbandytas pagal IPX7 atsparumo vandeniui standartus, todėl gali atlaikyti sudėtingas oro sąlygas.

 • Maksimalus liumenų skaičius: 40
 • Maksimali veikimo trukmė: 45 val.
 • Akumuliatoriaus talpa (mAh): 400
 • Įkrovimo tipas: USB
 • Išmatavimai: 60mm, 41mm, 64mm
 • Svoris: 45 g
 • Funkcijos: IPX7, dienos blykstė


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės