Meniu
0
Norai

GripGrab Ultralight Mesh Short Sleeve apatiniai marškinėliai | Black (2 vnt)

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Turime
GripGrab
Kaina:
69,95€
GripGrab Ultralight Mesh Short Sleeve apatiniai marškinėliai | White (2 vnt) GripGrab Ultralight Mesh Short Sleeve apatiniai marškinėliai | Black (2 vnt)
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Ultralight Mesh Short Sleeve apatiniai marškinėliai | Black (2 vnt)

Šilto oro bazinis sluoksnis, skirtas sunkiai dirbti per karštus vasaros važiavimus.

"GripGrab Ultralight Mesh" apatiniai marškinėliai yra trumpų rankovių bazinis sluoksnis, skirtas važiuoti dviračiu vasarą per alinantį karštį. Plunksnų lengvumo atviro pynimo tinklinė medžiaga leidžia jūsų odai kvėpuoti ir greitai pašalina prakaitą nuo kūno, kad būtumėte sausi.

Kad šie marškinėliai išliktų gaivūs yra apdoroti "Polygiene®" technologija. Jos "Wear More. Wash Less®" technologija, kurioje naudojami sidabro jonai, mažina kvapą sukeliančių bakterijų kaupimąsi. Šis apdorojimas yra visiškai saugus dėvėti ant odos ir neišsiplauna. Sumažėjus bakterijų kaupimuisi, sumažėja nemalonus kvapas, todėl mažiau skalbiama, o tai reiškia, kad "Polygiene®" taip pat gali gerokai pailginti apatinio sluoksnio tarnavimo laiką ir sumažinti jo poveikį aplinkai.

"GripGrab Ultralight Mesh" marškinėliai užtikrina komfortą, kad galėtumėte važiuoti ir karščiausiomis sąlygomis. Minimalaus svorio, bet maksimalaus pralaidumo orui, jis pasižymi visomis savybėmis ir funkcionalumu, kurių reikia sunkiai dirbant per vasaros karščius.

  • Priglunda prie odos
  • Labai pralaidus orui
  • Nuo kvapo saugantis "Polygiene®" audinys
  • Idealiai tinka šiltoms sąlygoms
  • Atviro pynimo medžiaga

Medžiagos
50 % polipropilenas
50 % poliesteris

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės