Dviračių parduotuvė Vilniuje

  • +37068381390
  • info@velonova.lt
Nauja Greitas pristatymas
Shimano GRX RD-RX400 galinio pavarų perjungėjo ratukai
Nauja Greitas pristatymas
Shimano Dura-Ace 1/8" Track Cog dantratis 15T
Nauja Greitas pristatymas
Shimano CS-HG400 kasetė, 8 pavarų
Nauja Greitas pristatymas
Shimano CS-HG200 kasetė, 8 pavarų
Nauja Greitas pristatymas
Shimano CS-LG400 Linkglide kasetė, 10 pavarų


Shimano

Patikimas dviratis su nepriekaištingais techniniais mazgais? Tai nėra utopija. Su Shimano detalėmis Jūsų dviratis veržliai, skinasi kelią į priekį.


Dosjė

Shimano kuria itin kokybiškus komponentus įvairių tipų dviračiams.

  • 1921 m. Shozaburo Shimano Japonijoje įkūrė geležies fabriką. Nuo 1922 m. pradėjo gaminti dantračius dviračiams. Metams bėgant imta gaminti ir kitas dviračių detales.
  • Veiklos kryptys dabar – įranga dviratininkams ir žvejams. Tai vienas didžiausių dviračių detalių gamintojų pasaulyje.
  • Kompaniją galima apibūdinti kaip labai technologišką. Pažangus metalo apdirbimas, lengvumo ir tvirtumo sąveika, aukšto lygio preciziškumas. Kiekviena detalė gaminama labai kruopščiai. Taip, kad atlaikytų dideles apkrovas ir teiktų tikrą važiavimo dviračiu malonumą.
  • DURA ACE, XTR, DEORE ir kiti pavadinimai dviratininkų bendruomenėse ne tik žinomi, bet ir akivaizdžiai vertinami. Nes tai puiki kokybė už konkurencingą kainą.
  • Kompanijos vertybės – sveikata ir laimė mėgaujantis gamta ir mus supančiu pasauliu.

Shimano – tai džiaugsmas, svajonės, aktyvus laisvalaikis ir rimti sportiniai pasiekimai. Tai pažangios technologijos. Produktai, gimę iš nuoseklaus ir nuoširdaus darbo.


Shimano – abejonių nekeliantis pasirinkimas

Ne tik žinomas vardas, bet ir aukščiausia kokybė. Būti priekyje nėra tuščias devizas. Tai Shimano istorija ir dabartis. Šimtmetis siekiant tik geriausio. Šimtmetis kuriant puikius produktus. Kokybė, kurią išbando ir įvertina keliautojai, sportininkai ir visi, kuriems dviratis yra svarbi gyvenimo būdo dalis.

Asortimentas itin platus. Tuo įsitikinti galite parduotuvėje VELONOVA. Čia palankiausiomis kainomis siūloma:

  • Ir daug kitų kokybiškų detalių

Shimano pedalai? Grandinė? Shimano kasetė? Kokia dalis bebūtų, jeigu tai Shimano, Jūs neabejotinai gaunate aukščiausios klasės kokybę.

Metai iš metų šis pavadinimas skamba dviratininkų bendruomenėse. Ieškote nepriekaištingų komponentų dviračiui? Rinkitės patikimą Shimano produkciją ir neprašausite.


Platus asortimentas parduotuvėje VELONOVA

Parduotuvėje VELONOVA rasite gausų Shimano prekių asortimentą. Įsigyti galite internetu arba atvykę į fizinę parduotuvę Vilniuje, J. Baltrušaičio g. 1.