Meniu
0
Norai

Shimano PD-M520 pedalai | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: EPDM520L
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
37,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 8-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano PD-M520 pedalai | Black

PD-M520 yra puikus pasirinkimas, jei ieškote klasikinio SPD pedalo su gerai išbandyta ir patikima konstrukcija. PD-M520 turi kompaktišką korpusą ir atvirą surišimą, kad būtų galima patikimai užsegti ir išimti bet kokiomis sąlygomis. Chromuotas velenas ir sandarių guolių ašis užtikrina patvarų ir mažai priežiūros reikalaujantį veikimą.

SAVYBĖS

  • PD-M520 - tai SPD pedalas, idealiai tinkantis entuziastingiems MTB ar plento dviratininkams: Klasikinis SPD patikimumas ir našumas.
  • Gerai išbandytas ir patikimas dizainas: Kompaktiškas korpuso dizainas su atviru surišimu, kad būtų lengva įsegti ir išsegti.
  • Gebėjimas nubraukti purvą: Geras surišimo mechanizmo dizainas apsaugo nuo purvo ir šiukšlių bet kokiomis sąlygomis.
  • Individualiai pritaikomas sukibimas ir atleidimas: Reguliuojami įtempimo nustatymai, kad sklandžiai ir užtikrintai užsegtumėte ir išsegtumėte.
  • Patvarūs ir nereikalaujantys daug priežiūros: Tvirtas chromo velenas ir mažai priežiūros reikalaujanti sandarių guolių ašis.

OPTIMALUS PEDALŲ MYNIMAS

PD-M520 SPD pedalas pagerins jūsų pedalų mynimo efektyvumą ir galios perdavimą. Prispaudus pedalus, daugiau pastangų perduodama iš jūsų į dviratį. Rezultatas? Važiuojate greičiau. Kartu su tvirtu chromo velenu ir sandarių guolių ašimi PD-M520 - tai patvarus veikimas už prieinamą kainą.PATIKIMAS ĮSEGIMAS IR IŠSEGIMAS

PD-M520 atviras surišimo mechanizmas leidžia išstumti purvą ir šiukšles, kai įsisegate pedalą. Jo puiki purvą išstumianti konstrukcija reiškia patikimą užsegimą ir išsegimą bet kokiomis sąlygomis. Įtempimo nustatymai yra reguliuojami, todėl galite pritaikyti jėgą.

Į komplektą įeina pedalų plokštelės.

Techninės savybės
Įsegimas Dvipusis
Kategorija MTB
Plokštelės komplekte SM-SH51
Tinkančios plokštelės SM-SH51, SM-SH56
Tipas Off-Road (SPD)
Svoris 380g (pora)

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės