Meniu
0
Norai

7iDP Flex Body Protector marškinėliai

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: 7iDP
Likutis: Turime
7iDP
Kaina:
129,90€
Dydžių lentelė
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

7iDP Flex Body Protector marškinėliai

7iDP Flex Body Protector marškinėliai sukurtas tam, kad apsaugotų jūsų kūną nuo smūgių ir traumų. Užtikrina aukštą saugumo lygį, nepridėdami papildomo svorio ar nepatogumo.

Pagrindinės savybės

  • PRITAIKOMA APSAUGA: Naudojant tas pačias viskoelastines putas, kurios naudojamos Flex kelių ir alkūnių apsaugose, pečių ir nugaros apsaugas galima nuimti. Nugaros apsaugai skirtoje kišenėje taip pat telpa 2 l vandens pūslė.
     
  • 5 KIŠENĖS: Dvi kampuotos kišenės ant kiekvieno klubo - lengva prieiga prie užkandžių, daugiafunkcinių įrankių ir mobiliojo telefono. Didesnė centrinė kišenė skirta didesniems daiktams, pavyzdžiui, atsarginei kamerai ar nedidelei supakuojamai striukei.
     
  • KVĖPUOJANTYS: Keturpusio elastingumo audinys užtikrina oro srauto pralaidumą, kad būtų išvengta perkaitimo, priglunda prie odos, todėl šilumos perdavimas yra kuo efektyvesnis ir išlieka patogus visą dieną.

Tekstilės sudėtis: Poliuretanas 48 %, poliesteris 35 %, poliamidas 10 %, etileno vinilo acetatas 5 %, guma 2 %.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Mindaugas S.

2023/05/26
Mindaugas S. Patvirtintas pirkėjas
Kolkas nekritau, tai del saugumo negaliu komentuoti, bet jauciasi pakankamai lengvi, praktiskai kaip normalus marskineliai.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės