Meniu
0
Norai

7iDP Sam Hill kelių apsaugos

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: 7iDP
Likutis: Turime
7iDP
Kaina:
105,90€
Dydžių lentelė
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

7iDP Sam Hill kelių apsaugos


7iDP Sam Hill kelių apsaugos sukurtos kartu su profesionaliu dviračių sporto atletu Samu Hillu. Jos suteikia jums aukštą saugumo lygį ir leidžia mėgautis jūsų nuotykiais dviračių trasose.

Pagrindinės savybės

  • Aukštos kokybės apsauga: pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, kurios suteikia puikų apsaugos lygį nuo smūgių ir traumų.

  • Ergonominis dizainas: ergonomiška, puikiai prisitaiko prie jūsų kūno formos ir užtikrina patogų dėvėjimą.

  • Ventiliacija: yra su ventiliacijos kanalais, kad būtų užtikrintas optimalus oro cirkuliavimas ir kojos išliktų sausos.

  • Papildoma apsauga: turi papildomas apsaugines juostas ir segmentus, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas.

  • Saugios: turi tinkamą užsegimo sistemą, kuri užtikrina, kad ji liks tvirtai ir saugiai ant jūsų kūno per visą jūsų dviračio kelionę.


Medžiaga: Poliesteris 45 %, poliuretanas 35 %, etileno vinilo acetatas 7 %, elastanas 5 %, poliamidas 3 %, silicis 3 %, guma 2 %.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Mindaugas S.

2023/05/26
Mindaugas S. Patvirtintas pirkėjas
Kelis kartus vaziavau, jauciasi patogiai, tiksliau praktiskai nesijaucia :)

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės