Meniu
0
Norai

7iDP Youth Flex kelių apsaugos paaugliams

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: 7iDP
Likutis: Turime
7iDP
Kaina:
74,90€
Dydžių lentelė
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

7iDP Youth Flex kelių apsaugos paaugliams


7iDP Youth Flex kelių apsaugos sukurtos jauniems dviratininkams, siekiantiems apsaugoti savo kelius nuo smūgių ir traumų važiuojant dviračiu. Ši apsauga suteikia aukšto lygio saugumą, nepridėdama papildomo svorio ar nepatogumo.

Pagrindinės savybės

  • Lengvumas: lengvos ir patogios nešioti, leidžiančios jauniems dviratininkams mėgautis judrumu ir patogumu važiuojant dviračiu.

  • Lankstumas: yra lanksčios, prisitaiko prie jūsų judesių ir nevaržo judėjimo.

  • Aukštos kokybės medžiagos: pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina patikimą apsaugą nuo smūgių ir traumų.

  • Reguliuojama prigimtis: turi reguliuojamas juostas, leidžiančias pritaikyti pagal jūsų kūno formą ir pageidavimus.

  • Saugios: turi tinkamą užsegimo sistemą, kuri užtikrina, kad apsaugos liks tvirtai ir saugiai ant jūsų kūno per visą dviračio kelionę.

Medžiaga: Neoprenas 30%, etileno vinilo acetatas 27%, poliesteris 15%, polipropilenas 13%, poliamidas 8%, spandeksas 3%, silikonas 2%, guma 2%.


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės