Meniu
0
Norai

7iDP Transition kelių apsaugos

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: 7iDP
Likutis: Turime
7iDP
Kaina:
82,90€
Dydžių lentelė
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

7iDP Transition kelių apsaugos

7iDP Transition kelių apsaugos yra patvarios ir aukštos kokybės, skirtos jūsų saugumui ir komfortui važiuojant dviračiu. Tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems dviratininkams, siekiantiems apsaugoti savo kelius nuo galimų traumų.

Pagrindinės savybės

  • Minkšta ir tvirta apsauga: Transition kelio apsauga apima minkštuosius ir tvirtus sluoksnius, kurie suteikia puikų apsaugos lygį nuo smūgių ir šokų.

  • Reguliuojamas dizainas: turi reguliuojamą juostelės sistemą, leidžiančią pritaikyti ją pagal savo kūno formą ir pageidavimus.

  • Ventiliacija: apgalvotos taip, kad būtų užtikrintas tinkamas oro cirkuliavimas, kad kojos liktų sausos ir patogios.

  • Aukštos kokybės medžiagos: 7iDP naudoja aukštos kokybės medžiagas, kurios užtikrina ilgalaikį produktų naudojimą ir patvarumą.

  • Patogumas: lengva ir patogu nešioti, taip pat leidžia išlaikyti jūsų judrumą važiuojant dviračiu.

Medžiaga: Poliesteris 45%, poliuretanas 40%, elastanas 5%, silikonas 5%, guma 5%.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės