Meniu
0
Norai

Micro kelių ir alkūnių apsaugos | Unicorn

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Micro
Likutis: Turime
Micro
Kaina:
29,90€
Micro kelių ir alkūnių apsaugos | Black Micro kelių ir alkūnių apsaugos | Pink Micro kelių ir alkūnių apsaugos | Blue Micro kelių ir alkūnių apsaugos | Doodle Dot Micro kelių ir alkūnių apsaugos | Unicorn Micro kelių ir alkūnių apsaugos | Monsters Micro kelių ir alkūnių apsaugos | Rocket Micro kelių ir alkūnių apsaugos | Pink - Black
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 1-3 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Micro kelių ir alkūnių apsaugos | Unicorn

Važiuojant Micro paspirtuku labai svarbu apsaugoti kelius ir alkūnes. Šios priemonės yra su lengva užsegimo sistema! Todėl dirželių ilgį reikia sureguliuoti tik vieną kartą. Vėliau apsaugas galima lengvai užsidėti ir nuimti naudojant "click-in" užsegimo sistemą.

Tai ypač patogu vaikams, kad jiems nereikėtų nuolat reguliuoti dirželių. Be to, tokiu būdu "Velcro" dirželiai neperkaista. Koks palengvinimas ir vaikams, ir tėvams! Unikalios pagalvėlės yra įvairių spalvų ir raštų, todėl kiekvienam vaikui turėtų tikti.

Kietas plastikinis išorinis apvalkalas

Aukštos kokybės kieto apvalkalo kelių ir alkūnių dangteliai. Tvirtos ir patvarios pagalvėlės kiekvienam nuotykiui.


Patogūs EVA paminkštinimai

Putų pagalvėlės įdėklas, užtikrinantis komfortą.


Tėvams patogi ir lengvai užsidedanti sistema

Tai reiškia, kad nereikia kiekvieną kartą reguliuoti. Lengva "click-in" montavimo sistema reiškia, kad kartą pritaikius pagalvėlę, jos nebereikės kiekvieną kartą koreguoti.

Alkūnių išmatavimai (matuoti aplink) S: 15 - 19 cm

Kelėnų išmatavimai (matuoti aplink) S: 21 - 27 cm

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės