Meniu
0
Norai

7iDP Project kelių apsaugos

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: 7iDP
Likutis: Turime
7iDP
Kaina:
119,90€
Dydžių lentelė
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

7iDP Project kelių apsaugos


7iDP Project kelių apsaugos sukurtos siekiant užtikrinti maksimalų jūsų kelio saugumą važiuojant dviračiu. Skirta patyrusiems dviratininkams, kurie ieško aukščiausio lygio apsaugos.

Pagrindinės savybės

  • Aukštos kokybės apsauga: pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, kurios suteikia aukščiausią galimą apsaugą nuo smūgių ir traumų.

  • Ergonominis dizainas: turi ergonomišką dizainą, kuris puikiai prisitaiko prie jūsų kūno formos ir užtikrina patogų nešiojimą.

  • Prisitaikymas: reguliuojama, prisitaiko pagal jūsų kūno formą ir pageidavimus.

  • Ventiliacija: yra su ventiliacijos sistemomis, kad būtų užtikrintas optimalus oro cirkuliavimas ir jūsų kojos liktų sausos.

  • Maksimalus saugumas: sukurtos su papildomais apsaugos segmentais ir juostomis, užtikrinant maksimalų saugumą.


Medžiaga: Poliamidas 35%, poliesteris 22%, poliuretanas 15%, spandeksas 10%, polivinilchloridas 8%, etileno vinilo acetatas 5%, silicis 3%, guma 2%.
 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės