Meniu
0
Norai

7iDP Sam Hill Lite kelių apsaugos

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: 7iDP
Likutis: Turime
7iDP
Kaina:
94,90€
Dydžių lentelė
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

7iDP Sam Hill Lite kelių apsaugos

7iDP Sam Hill Lite kelių apsaugos sukurtos kartu su profesionaliu dviračių sporto atletu Samu Hillu. Jos suteikia jums aukšto lygio saugumą, nepridėdamos papildomo svorio ar nepatogumo važiuojant.

Pagrindinės savybės

  • Lengvumas: yra lengvos ir patogios nešioti, leidžiančios jums mėgautis judumu ir patogumu žygiuojant dviračiu.

  • Lankstumas: lanksčios, prisitaiko prie jūsų judesių ir nevaržo jūsų laisvės judėti.

  • Aukštos kokybės medžiagos: pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina patikimą apsaugą nuo smūgių ir traumų.

  • Reguliuojamos: turi reguliuojamas juostas, leidžiančias pritaikyti ją pagal jūsų kūno formą ir pageidavimus.

  • Saugios: turi tinkamą užsegimo sistemą, kuri užtikrina, kad jos liks tvirtai ir saugiai ant jūsų kūno per visą jūsų dviračio kelionę.


Medžiaga: Poliuretanas 35%, poliamidas 30%, poliesteris 25%, spandeksas 5%, guma 3%, silicis 2%.
 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Erlandas K.

2023/07/30
Erlandas K. Patvirtintas pirkėjas
Turėjau nusipirkti antrą, didesnį komplektą vien tik dėl to,kad man pagal kojos matmenis net M dydis beveik didelis, tačiau realybė kitokia - gan stipriai apspaudžia tiek blauzdą, tiek šlaunį. Vos apsimauti eina. Kelį irgi per daug spaudžia.

Nusipirkus L dydžio - diskomforto (skausmo po 50-60km) kelio srityje nebeliko, bet ties šlaunimi yra laisvas, beveik smunkantis.

Išvada paprasta - ties blauzda ir ties šlaunimi gumos per tamprios arba turėtų būti daugiau dydžio variacijų.

Tokios pat problemos ir ant rankų apsaugų, bet jos nesilanksto kaip kojos ir nepaveikia alkūnės, bet dėl per didelio užveržimo ties plaštaka - vesesniame ore važiuojant pradeda tirpti ir šalti rankos.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės