Meniu
0
Norai

SRAM XX SL Eagle Transmission dantratis | 0mm Offset | Thread Mount | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
104,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM XX SL Eagle Transmission dantratis | 0mm Offset | Thread Mount | 1x12 pavarų


  • Pažangiausias dizainas, užtikrinantis didesnį našumą: "T-Type" aliumininis dantratis - tai šuolis į priekį dviračių technologijų srityje, specialiai pritaikytas XX ir XX SL "Eagle Transmission" serijų "PowerMeter" "Spider" tipo švaistikliams. Šis naujoviškas dizainas - tai modernios inžinerijos ir praktiško funkcionalumo derinys. Tai ne tik komponentas - tai reikšmingas patobulinimas, pagerinantis bendrą dviračio našumą, specialiai sukurtas tiems, kurie iš savo įrangos reikalauja geriausio.

  • Lengvas, bet patikimas: Viena iš išskirtinių "XX Eagle SL" dantračio savybių - patentuota srieginio tvirtinimo sistema. Šis unikalus tvirtinimo būdas atlieka lemiamą vaidmenį mažinant bendrą dantračio svorį, todėl jūsų dviratis tampa lengvesnis ir judresnis. Dantratis tvirtai ir patikimai sujungtas su švaistikliais, todėl jis atlaiko 1x12 pavarų sistemos reikalavimus. Nesvarbu, ar kopiate į stačias įkalnes, ar sprintuojate lygiomis vietovėmis, šis dantratis sukurtas taip, kad užtikrintų pastovų našumą.

  • Puikiai tinka "XX" ir "XX SL Eagle" sistemoms: Sukurtas tik XX ir XX SL "Eagle Transmission" serijoms, šis dantratis puikiai dera su jūsų "powermeter" švaistikliais. Dėl suderinamumo su 1x12 pavarų sistemomis jis sklandžiai integruojamas ir užtikrina darnų ir veiksmingą pavarų sistemos veikimą. Srieginio tvirtinimo sistemos tikslumas ne tik palengvina montavimo procesą, bet ir užtikrina saugų ir stabilų tvirtinimą, todėl padidėja jūsų švaistiklių patikimumas ir ilgaamžiškumas.

Apie SRAM:

SRAM, garsėjanti pirmaujančiomis naujovėmis dviračių pasaulyje, nustato standartus, siekdama tobulumo ir novatoriškų technologijų. Šis atsidavimas akivaizdus kiekviename jų gaminamame komponente, kuris dviratininkams siūlo pažangias eksploatacines savybes ir patikimumą. SRAM ir toliau iš naujo apibrėžia važiavimo dviračiu patogumą ir efektyvumą, užtikrindama, kad kiekviena kelionė būtų geresnė nei ankstesnė, nes gaminiai sukurti taip, kad atitiktų griežtus viso pasaulio dviratininkų reikalavimus.

Padidinkite savo dviračio našumą ir ilgaamžiškumą su šiais SRAM dantračiais, skirtais dviratininkams, kurie reikalauja geriausių technologijų ir patikimumo.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Thread Mount
Dantukų skaičius 32T, 34T, 36T, 38T
Kategorija MTB
Pavaros 12
Tvirtinimas Thread Mount
Modelis XX SL Eagle
Medžiaga Aluminum

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės