Meniu
0
Norai

SRAM GX Eagle dantratis | 3mm Offset | DM | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
39,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM GX Eagle dantratis | 3mm Offset | DM | 1x12 pavarų  • Akį traukiantis dizainas ir ilgaamžiškumas: "SRAM GX Eagle Transmission" dantratis suteikia dviračiui unikalią estetiką. Tačiau tai ne tik išvaizda - šis danratis yra ilgaamžis. Jis pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio, kad atlaikytų intensyvaus važiavimo dviračiu sunkumus, todėl yra patikimas aistringų dviratininkų pasirinkimas. Nesvarbu, ar važiuojate sunkiai pravažiuojamais takais, ar įveikiate ilgas distancijas, šis dantratis sukurtas taip, kad būtų patvarus.

  • Optimizuota 1x12 pavarų sistemai: SRAM GX Eagle dantratis specialiai sukurtas 1x12 pavarų sistemoms, todėl užtikrina sklandų veikimą ir suderinamumą. Tai neatsiejamas jūsų dviračio transmisijos komponentas, užtikrinantis efektyvų galios perdavimą ir nuoseklų veikimą. Šis dantratis skirtas pagerinti jūsų važiavimą, nes užtikrina tikslų pavarų perjungimą ir sklandų važiavimą dviračiu, padėdamas išlaikyti ritmą bet kokioje vietovėje.

  • Nesudėtingas montavimas su SRAM 8 varžtų tiesioginiu montavimu: Tiesioginio tvirtinimo konstrukcija sumažina sudėtingumą ir padidina efektyvumą, todėl tai puikus pasirinkimas tiek patyrusiems, tiek naujokams dviratininkams. Atnaujinkite savo dviratį SRAM GX Eagle Transmission dantračiu, kad gautumėte įspūdingo dizaino, neprilygstamo patvarumo ir išskirtinio funkcionalumo derinį.Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount (DM)
Dantukų skaičius 30T, 32T, 34T
Kategorija MTB
Pavaros 12
Tvirtinimas 8 varžtų
Modelis Direct Mount
Medžiaga Aluminum

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės