Meniu
0
Norai

SRAM XX Eagle SL Transmission švaistikliai | Q168 | 34T | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
528,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM XX Eagle SL Transmission švaistikliai | Q168 | 34T | 1x12 pavarų


  • Įrodytas našumas: "XX Eagle SL" yra tikras čempionas, galintis pasigirti pergalėmis pasaulio čempionatuose, EWS serijos triumfu ir olimpiniais aukso medaliais. Šie švaistikliai plačiai pripažįstami kaip dviračių sporto meistriškumo viršūnė, nustatanti aukštus standartus tiek varžybų dalyviams, tiek entuziastams.

  • Lengvumas ir stiprumas viename: Šie švaistikliai, pagaminti naudojant pažangiausias technologijas, pasižymi unikaliu itin tvirto anglies pluošto ir tuščiavidurės šerdies deriniu. Dėl šios konstrukcijos tai lengviausi ISO sertifikuoti švaistikliai, kurie išlieka tvirti, kas yra labai svarbu siekiant laimėti titulus. Tai puikus pasirinkimas dviratininkams, kurie nori geriausio tvirtumo ir mažo svorio.

  • Įspūdingas dizainas ir suderinamumas: Tiesiogiai montuojamas "XX Eagle SL Transmission" (T-Type) dantratis suteikia šiems švaistikliams naują lygmenį. Jis ne tik padidina našumą, bet ir pasižymi stulbinančia, dar neregėta išvaizda, kuri tikrai patrauks dėmesį. Be to, jis paruoštas galios matuokliui, todėl yra geriausias pasirinkimas dviratininkams, kurie rimtai žiūri į savo veiklos rezultatų stebėjimą.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount (DM)
Dantračio dydis 34T
Pavaros 12
Suderinamumas SRAM MTB WIDE DUB BBs, DUB:BSA73, PF89.5, PF92, PF30 MTB73, BB30 MTB73, BSA MTB68SP
Medžiaga Aliuminis
Svoris (g) 475 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės