Meniu
0
Norai

SRAM XX Eagle AXS Transmission Power Meter švaistikliai | Spindle | 32T | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
675,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM XX Eagle AXS Transmission Power Meter švaistikliai | Spindle | 32T | 1x12 pavarų


  • Išplėstinis galios matavimas: Pristatome "XX Eagle AXS Transmission Power Meter" - tai apdovanojimus pelniusių XX švaistiklių technologijos ir sumaniai integruoto galios matuoklio derinys. Ši įranga užtikrina tiesioginius ir tikslius galios rodmenis tiesiai į jūsų pagrindinį įrenginį. Dėl naujoviško "DUB-PWR" dizaino galios skaitiklis yra sklandžiai integruotas į švaistiklius, todėl atrodo elegantiškai ir subtiliai. Jis matuoja kairiosios pusės galią ir pateikia bendrą galią, todėl jūsų duomenys yra tikslūs ir patikimi.

  • Suderinamumas ir prijungimas: Šie švaistikliai - tai daugiau nei tik galios matuoklis. Jie visiškai suderinami su "Flight Attendant" sistema, todėl juos galima sklandžiai sujungti su visais AXS palaikančiais komponentais. Nesvarbu, ar treniruojatės, ar dalyvaujate varžybose, šie švaistikliai užtikrins ryšį ir kontrolę. Jų konstrukcija yra lanksti, pritaikyta įvairiems dantračio nustatymams ir suderinama su dantračio apsaugomis, kad būtų užtikrintas didesnis patvarumas.

  • Neprilygstamas našumas ir patvarumas: Šie švaistikliai buvo sukurti taip, kad būtų ne tik naujoviško dizaino, bet ir itin funkcionalūs. Jis pasižymi nepaprastu +/- 3 % galios matavimo tikslumu ir išskirtine baterijos veikimo trukme - daugiau nei 400 valandų. Galios matuoklis veikia su naudotojo keičiama AAA ličio baterija ir yra sukurtas taip, kad atlaikytų sudėtingas sąlygas, nes yra atsparus vandeniui pagal IPX7 klasę. Šis komponentas skirtas 32-36T dantračiams, jis sukurtas taip, kad būtų našus ir patvarus.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount (DM)
Dantračio dydis 32T
Pavaros 12
Suderinamumas SRAM MTB WIDE DUB BBs
Medžiaga Aluminum, Carbon

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės