Meniu
0
Norai

SRAM XX Eagle Transmission švaistikliai / 32T / 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
480,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM XX Eagle Transmission švaistikliai / 32T / 1x12 pavarų


  • Įrodytas našumas: XX Eagle švaistikliai: "XX Eagle" švaistikliai yra geriausias čempionų pasirinkimas, nes yra laimėję pasaulio čempionatus, EWS serijas ir net olimpinius aukso medalius. XX Eagle DUB - tai dar vienas žingsnis šiame pergalių palikime. Tai ne tik dar vieni švaistikliai - tai dviračių sporto meistriškumo simbolis.

  • Pažangi konstrukcija: Stiprumas atitinka stilių: Šie švaistikliai yra inžinerijos stebuklas. Pagaminti iš anglies pluošto su putplasčio šerdimi, jie puikiai suderina neįtikėtiną tvirtumą ir ypatingą standumą, todėl važiuosite sklandžiau ir galingiau. Išskirtinis bruožas - naujasis "XX Eagle Transmission" (T tipo) tiesiogiai montuojamas dantratis Tai ne tik našumas; šie švaistikliai pasižymi unikalia, akį traukiančia išvaizda, išskiriančia juos iš visų kitų rinkoje esančių.

  • Naujoviškos savybės: Į lenktynininkus orientuotos detalės: Tai, kuo "XX Eagle Transmission" švaistikliai išties ypatingi, yra jų unikali apsaugų nuo smūgių. Tai pirmoji tokio tipo sistema - nuimama ir keičiama, todėl ji yra praktiškas pasirinkimas dviratininkams. Šie švaistikliai taip pat yra paruošti galios matuokliui, todėl galite tiksliai stebėti savo rezultatus. Jie lengvi, tačiau standūs, todėl puikiai dera funkcionalumas ir stilius.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount (DM)
Dantračio dydis 32T
Pavaros 12
Suderinamumas SRAM MTB WIDE DUB BBs
Medžiaga Aliuminis
Svoris (g) 560 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės