Meniu
0
Norai

SRAM Rival dantratis | 107 BCD | 2x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
25,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Rival dantratis | 107 BCD | 2x12 pavarų


SRAM X-Range pavarų sistemos pasižymi tiksliu 13 dantukų skirtumu tarp dantračių, užtikrinančiu patikimą ir nuoseklų pavarų perjungimą. Ši naujoviška sąranka, kurioje mažesni dantračiai derinami su plataus diapazono kasetėmis, prasidedančiomis nuo 10 t, padidina efektyvumą ir skatina daugiau laiko praleisti ant didžiojo žiedo, taip atitinkant šiuolaikinių dviratininkų poreikius.

  • Aiškus ir tikslus priekinis perjungimas: Kiekvieną kartą išbandykite aštrų ir patikimą perjungimą.

  • Ilgaamžė apdaila: Pagaminta taip, kad išliktų ilgaamžis, su tvirta apdaila.

  • X diapazono pavarų technologija: Didesnis diapazonas ir sklandesnis pavarų perjungimas, todėl bet kokioje situacijoje galėsite pasirinkti idealią pavarą.

Apie SRAM:

SRAM, garsėjanti pirmaujančiomis naujovėmis dviračių pasaulyje, nustato standartus, siekdama tobulumo ir novatoriškų technologijų. Šis atsidavimas akivaizdus kiekviename jų gaminamame komponente, kuris dviratininkams siūlo pažangias eksploatacines savybes ir patikimumą. SRAM ir toliau iš naujo apibrėžia važiavimo dviračiu patogumą ir efektyvumą, užtikrindama, kad kiekviena kelionė būtų geresnė nei ankstesnė, nes gaminiai sukurti taip, kad atitiktų griežtus viso pasaulio dviratininkų reikalavimus.

Padidinkite savo dviračio našumą ir ilgaamžiškumą su šiais SRAM dantračiais, skirtais dviratininkams, kurie reikalauja geriausių technologijų ir patikimumo.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) 107 mm
Dantukų skaičius 33T, 35T, 46T, 48T
Kategorija Plento
Pavaros 12
Tvirtinimas 4 varžtų
Modelis Rival
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės