Meniu
0
Norai

SRAM Red Road dantratis | DM | 2x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
229,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Red Road dantratis | DM | 2x12 pavarų


  • Pažangūs dantukų profiliai: Naudokitės naujausiais dizaino pasiekimais ir naujais dantukų profiliais, kurie gerokai padidina atsparumą dilimui. Šie patobulinti profiliai užtikrina optimalią dantračio būklę, prailgina jo tarnavimo laiką ir išlaiko našumą po kiekvieno važiavimo.

  • Lazeriu išraižytas patvarumas: Lazeriu išraižyta dantračių apdaila, kuri gerokai padidina jų ilgaamžiškumą. Šis procesas užtikrina, kad grandininiai žiedai atlaikytų gamtos veiksnius ir intensyvų naudojimą, laikui bėgant išlaikydami savo vientisumą ir išvaizdą.

  • X-Range pavarų technologija: X-Range™ pavarų technologija, suteikianti platesnį pavarų diapazoną ir sklandesnį pavarų perjungimą. Ši technologija užtikrina, kad visada turėsite tobulą pavarą, todėl įkalnės bus lengvesnės, o nusileidimai - labiau kontroliuojami, o tai pagerins bendrą važiavimo patirtį.

  • Supaprastinta vientisa konstrukcija: Išbandykite efektyvumo viršūnę su vientisos konstrukcijos dantračiu. Ši konstrukcijos naujovė užtikrina greitesnį, sklandesnį ir saugesnį pavarų perjungimą. Integruota konstrukcija sumažina galimus gedimo taškus ir užtikrina patikimą ir nuoseklų veikimą.

Apie SRAM:

SRAM, garsėjanti pirmaujančiomis naujovėmis dviračių pasaulyje, nustato standartus, siekdama tobulumo ir novatoriškų technologijų. Šis atsidavimas akivaizdus kiekviename jų gaminamame komponente, kuris dviratininkams siūlo pažangias eksploatacines savybes ir patikimumą. SRAM ir toliau iš naujo apibrėžia važiavimo dviračiu patogumą ir efektyvumą, užtikrindama, kad kiekviena kelionė būtų geresnė nei ankstesnė, nes gaminiai sukurti taip, kad atitiktų griežtus viso pasaulio dviratininkų reikalavimus.

Padidinkite savo dviračio našumą ir ilgaamžiškumą su šiais SRAM dantračiais, skirtais dviratininkams, kurie reikalauja geriausių technologijų ir patikimumo.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount
Dantukų skaičius 46/33T, 48/35T, 50/37T
Kategorija Plento
Pavaros 12
Tvirtinimas 8 varžtų
Modelis Red
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės