Meniu
0
Norai

SRAM Force 2D dantratis | DM | 2x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
229,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Force 2D dantratis | DM | 2x12 pavarų


Išlaisvinkite visą savo važiavimo potencialą su SRAM Force 2x dantračiais, kuriuose tikslus perjungimas ir platus diapazonas kartu pagerina jūsų važiavimo dviračiu patirtį. Šis rinkinys pritaikytas dviratininkams, kurie reikalauja tik to, kas geriausia, ir siūlo savybių rinkinį, skirtą pagerinti našumą ir tikslumą kiekvienoje kelionėje.

  • Aiškus ir tikslus priekinių pavarų perjungimas: SRAM Force 2x dantračių komplektas užtikrina sklandų perjungimą tarp pavarų. Preciziškai suprojektuota konstrukcija užtikrina aiškų ir tikslų perjungimą kiekvieną kartą, todėl puikiai suderinsite savo važiavimą.

  • Supaprastinta vientisa konstrukcija: Tai vientisas dantratis, kuris užtikrina greitesnį, sklandesnį ir saugesnį pavarų perjungimą. Ši naujoviška konstrukcija sumažina sudėtingumą ir padidina patikimumą, todėl galite sutelkti dėmesį į būsimą kelionę.

  • "X-Range™" pavarų technologija: X-Range™ pavarų sistemos technologija, suteikianti platesnį pavarų diapazoną ir sklandesnį pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar kylate į stačias įkalnes, ar greitėjate važiuodami lyguma, visada važiuojate optimalia pavara, todėl važiavimas yra sklandus ir efektyvus.

SRAM Force 2x dantračių komplektas yra dviračių važiavimo našumo viršūnė, siūlanti dviratininkams unikalų tikslumo ir universalumo derinį. Puikiai tinka tiems, kurie siekia peržengti savo galimybių ribas ir iš savo įrangos reikalauja aukščiausio lygio našumo ir tikslumo.

Apie SRAM:

SRAM, garsėjanti pirmaujančiomis naujovėmis dviračių pasaulyje, nustato standartus, siekdama tobulumo ir novatoriškų technologijų. Šis atsidavimas akivaizdus kiekviename jų gaminamame komponente, kuris dviratininkams siūlo pažangias eksploatacines savybes ir patikimumą. SRAM ir toliau iš naujo apibrėžia važiavimo dviračiu patogumą ir efektyvumą, užtikrindama, kad kiekviena kelionė būtų geresnė nei ankstesnė, nes gaminiai sukurti taip, kad atitiktų griežtus viso pasaulio dviratininkų reikalavimus.

Padidinkite savo dviračio našumą ir ilgaamžiškumą su šiais SRAM dantračiais, skirtais dviratininkams, kurie reikalauja geriausių technologijų ir patikimumo.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount
Dantukų skaičius 46/33T, 48/35T, 50/37T
Kategorija Plento
Pavaros 12
Tvirtinimas 8 varžtų
Modelis Force 2x
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės