Meniu
0
Norai

Specialized Turbo Cotton Hell of The North 28" sulankstoma padanga | Black - Transparent

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
79,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Turbo Cotton Hell of The North 28" sulankstoma padanga | Black - Transparent

Turbo Cotton Hell of the North padangos, sukurtos "Ronde Van Vlaanderen" ir "Paris-Roubaix" dviračių lenktynėms ir paruoštos jūsų gimtojo miesto keliams, pasižymi tokiu pačiu protektoriaus dizainu kaip ir S-Works Turbo Hell of the North Tubular versija - jos papildo greičiausių pasaulyje padangų kolekciją.

Bendras dizainas palaiko didesnę trauką ir komfortą, o galiausiai suteiks jums daugiau greičio, palyginti su kitomis padangomis. Elastingas 320 TPI medvilninis karkasas aprūpina jus 15 % geresniu amortizacijos koeficientu, o GRIPTON® mišinio pagalba užtikrina 20 % mažesnį pasipriešinimą riedėjimui, palyginti su ankstesnėmis padangomis, naudojamomis nelygiu keliu. Be to, "BlackBelt" apsauga nuo pradūrimo apsaugo padangą.

Techninės savybės
TPI 320 TPI Polycotton
Tipas Sulankstoma
Svoris (g) 260g
Mišinys GRIPTON
Max PSI 85-95
Technologijos BlackBelt

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės