Meniu
0
Norai

Specialized Renegade Grid 2Bliss Ready T5 29" sulankstoma padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
40,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Renegade Grid 2Bliss Ready T5 29" sulankstoma padanga | Black


"Renegade Grid 2Bliss Ready T5" padanga skirta važiuoti krosiniais dviračiais, akcentuojant greitą įsibėgėjimą ir našumą sunkiai pravažiuojamoje vietovėje. Jos protektoriaus raštas pasižymi padidintu protektoriumi šonuose, kad būtų galima geriau išlaikyti greitį posūkiuose, ir "Block-In-Block" konstrukcija, užtikrinančia geresnį sukibimą. GRID karkasas pasižymi lengvumu, elastingumu ir šoninių sienelių apsauga. Padangoje naudojamas T5 mišinys, žinomas dėl greito riedėjimo savybių ir patvarumo, todėl jis tinka varžyboms ir sudėtingoms sąlygoms.


Techninės savybės
TPI 60 TPI
Tipas Folding Tire, Tubeless Ready
Svoris (g) 790 g
Mišinys T5
Max PSI 25-50 psi
Technologijos GRID casing

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės