Meniu
0
Norai

Specialized Porto Cargo platformos kojoms

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 98923-5901
Gamintojas: Specialized
Likutis: Teirautis
Specialized
Kaina:
209,00€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Porto Cargo platformos kojoms


Porto pėdų platformos: Stabilumas ir patogumas keleiviams

"Porto" kojų platformos yra būtinas priedas, užtikrinantis keleivių komfortą ir saugumą kelionės metu. Šios platformos reguliuojamos dviem skirtingomis padėtimis - VIDURINE arba ŽEMESNE, kad vienu metu būtų pritaikytos dviejų keleivių poreikiams. Jos specialiai sukurtos "Porto" dviračio rėmui, pabrėžiant maksimalų stabilumą ir patvarumą. Jų aliuminio konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą nuolatiniam naudojimui.

  • Reguliuojamos padėtys: Siūlomos dvi padėčių galimybės: HIGH arba LOW, atsižvelgiant į skirtingą keleivių ūgį ir pageidavimus, kad būtų užtikrintas optimalus komfortas.
  • Talpina kelis keleivius: Kiekviena platforma gali patogiai sutalpinti vieno keleivio kojas, todėl iš viso idealiai tinka dviem keleiviams. Tvirta konstrukcija užtikrina saugų kojų laikymą.
  • Suderinamumas pagal dydį: Sukurta taip, kad tilptų iki 62 dydžio europietiška avalynė, todėl tinka įvairiems keleiviams.
  • Dizainas ir konstrukcija: Siūlomas kaip pora, puikiai deranti prie "Porto" dviračio rėmo. Kiekvienos platformos ilgis - 500 mm, aukštis - 115 mm, gylis - 113 mm.
  • Elegantiška išvaizda: Juodos spalvos, puikiai deranti prie dviračio estetikos.
  • Medžiagos ir svoris: Kiekviena platforma sveria 730 g, iš viso pora sveria 1460 g.
  • Universalus suderinamumas: Galima naudoti kartu su keleivio sėdyne, šoniniu krepšiu ir apsauginiais turėklais, taip padidinant bendrą "Porto" dviračio funkcionalumą.

Image-1
image-2
image-3

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės