Meniu
0
Norai

Specialized Nimbus 2 Sport Reflect 26" padanga / Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
39,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Nimbus 2 Sport Reflect 26" padanga / Black

Nimbus 2 Sport Reflect padanga turi atnaujintą protektorių ir mišinį, kuris rieda dar greičiau ir pasižymi didesniu sukibimu nei bet kada anksčiau.

Ji yra įvairių pločių, kad tiktų skirtingiems dviračiams, važiavimo stiliams ir komforto lygiams, todėl puikiai tinka važiuoti bet kokiu keliu ar dviračių taku.

Su "BlackBelt" apsauga ir šviesą atspindinčiais akcentais, kurie padidina jūsų matomumą vairuotojams esant prastam apšvietimui, gausite papildomą dozę senos geros ramybės.

Techninės savybės
TPI 60
Tipas Wire
Mišinys 60a
Max PSI 35-65 psi
Technologijos BlackBelt

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės