Meniu
0
Norai

Specialized Butcher Grid Trail 2Bliss Ready T9 29" sulankstoma padanga / Soil Searching

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
59,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Butcher Grid Trail 2Bliss Ready T9 29" sulankstoma padanga / Soil Searching

Butcher GRID TRAIL 2Bliss Ready T9 turi pasaulio taurės varžybose patikrintą agresyvų protektoriaus dizainą, kuris "kanda" ir sukimba bet kokiomis sąlygomis.

Centriniai protektoriaus blokai užtikrina didžiausią sukibimą ir tikslų valdymą. Protektoriaus briaunos užtikrina, kad būtų galima įveikti posūkius.

GRID TRAIL karkasas yra aukštesnio lygio GRID padangų korpusas su didesniu sutvirtinimu, todėl geriau valdomas esant mažesniam slėgiui - visa tai 15 % padidina apsaugą nuo suspaudimo ir 30 % - nuo pradūrimo. Didelio slopinimo GRIPTON® T9 mišinys atšoka lėtai, kad sukibtų ir priliptų prie žemės, užtikrindamas visišką sukibimą ir kontrolę.

Su mūsų riboto leidimo "Specialized Soil Searching" padangomis galite paremti trasų kūrėjus kiekvieno važiavimo metu. Kiekviena įsigyta "Soil Searching" padanga padeda mums remti "Specialized Soil Searching" ir jos misiją. Pasieksite puikią liniją puikiam tikslui.

Techninės savybės
TPI 60
Tipas sulankstoma
Svoris (g) 29 x 2.3", approximate weight 975g, 29 x 2.6", approximate weight 1050g
Mišinys GRIPTON® T9
Max PSI 29 x 2.3", psi 25-50, 29 x 2.6", psi 20-40,
Technologijos 2Bliss Ready

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės