Meniu
0
Norai

Shimano Deore FC-M6000-BF dantratis | 96 BCD | 2x10 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Shimano
Kaina:
19,00€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano Deore FC-M6000-BF dantratis | 96 BCD | 2x10 pavarų


Šis dantratis skirtas FC-M6000 2x10 pavarų sistemos švaistikliams su 36-26T konfigūracija.

Shimano Deore FC-M6000 serija atspindi patikimumą ir našumą, kurio reikalauja šiuolaikiniai dviračių mėgėjai ir profesionalai.
Sukurtas išlaikyti aukštą našumo lygį, šis dantratis užtikrina, kad kiekvienas pedalų paspaudimas bus paverstas maksimaliu greičiu ir galingumu, leidžiant jums lengvai įveikti bet kokius iššūkius, su kuriais susiduriate trasoje.

 

Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) 96 mm
Dantukų skaičius 36T
Kategorija MTB
Pavaros 10
Tvirtinimas 4 varžtų
Modelis Deore FC-M6000
Medžiaga Aliuminis/GF kompozitas - 36T

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės