Meniu
0
Norai

Shimano Deore CN-M6100 Quick Link grandinė | 12 pavarų

5/5 2 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
25,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano Deore CN-M6100 Quick Link grandinė | 12 pavarų


Shimano "Deore CN-M6100" grandinė užtikrina greitą, tikslų ir sklandų pavarų perjungimą abiem kryptimis, net esant didžiausioms apkrovoms, dėka tiksliai suformuotų kontakto paviršių su "Dynamic Chain Engagement+" dantračiu ir "Hyperglide+" kasetės dantimis. Be to, SIL-TEC dengtos vidinės grandinės plokštelės žymiai padidina tarnavimo trukmę.

Savybės:

  • Naujos kartos varomasis mechanizmas su specialiai pritaikyta grandine
  • Geresnis grandinės laikymasis, prailginant vidinės plokštelės galą, kad tvirtai laikytų dantį tiek priekyje, tiek kasetės dantratyje
  • Patobulintas pavarų perjungimo veikimas
  • Lengvas sujungimas
  • Sklandesnė važiavimas net nelygiame paviršiuje
  • Suderinama su naujos kartos varomaisiais mechanizmais.

Technologijos

"Dynamic Chain Engagement+" "Dynamic Chain Engagement+" yra specialus dantų profilis, skirtas naudoti su vienos pavaros dantračiais XC, Enduro ir Trail važinėjimui. Jis užtikrina geresnį grandinės laikymąsi ir sklandesnį pedaliavimą - net važiuojant nelygiu paviršiumi. Bet kokios pavaros grandinės laikymasis sumažina trintį ir nusidėvėjimą.

"Hyperglide+" Įprasta "Hyperglide" technologija užtikrina sklandų pavarų kėlimą aukštyn dėka mažų perjungimo rampų, kurios nukreipia grandinę į kitą didesnį dantratį. "Hyperglide+" taip pat naudoja šią funkciją, bet taiko ją ir priešinga kryptimi, neleidžiant grandinei nukristi žemyn perjungiant. Rezultatas - sklandus ir nuoseklus perjungimas abiem kryptimis, be vibracijų ir be pedaliavimo taktikos sutrikdymo.

"SIL-TEC" "SIL-TEC" yra pažangi paviršiaus padengimo technologija, skirta padidinti tiek našumą, tiek patvarumą. Ji suteikia mažo trinties paviršiaus apdailą, kuri veikia sklandžiau ir ilgiau išlieka.


Techninės savybės
Kategorija Road / Gravel / MTB
Narelių skaičius 116, 126, 138
Pavaros 12
Sujungimo tipas Greitoji jungtis - Quick Link
Modelis CN-M6100
Svoris (g) -

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

2 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Zygimantas Z.

2023/11/20
Zygimantas Z. Patvirtintas pirkėjas
Gera kaina, greitas pristatymas
Igor S.

2022/07/22
Igor S. Patvirtintas pirkėjas
Geras variantas už priimtiną kainą. Pristatė kitą dieną. Super!

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės