Meniu
0
Norai

Shimano Cues RD-U6020-11 galinis pavarų perjungėjas | 11 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: ERDU602011SGS
Gamintojas: Shimano
Shimano
Kaina:
73,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 2 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano Cues RD-U6020-11 galinis pavarų perjungėjas | 11 pavarų


  • Iš esmės pakeiskite savo važiavimą su pažangiu bėgių perjungėju: Su šiuo aukštos klasės galiniu bėgių perjungėju pagerinsite savo dviračių sporto patirtį. Jis sukurtas specialiai 1x11 greičių sistemoms, todėl užtikrina sklandų ir greitą pavarų perjungimą. Šio bėgių perjungimo įtaiso patvarumas ir efektyvumas didina jūsų pasitikėjimą savimi, nesvarbu, ar važiuojate miesto gatvėmis, ar tyrinėjate bekelės takus. Tai puikus atnaujinimas dviratininkams, ieškantiems patikimumo ir sklandaus pavarų perjungimo per savo dviračių nuotykius.

  • Patikimas veikimas su grandinės stabilizavimu: Viena iš svarbiausių šio galinio bėgių perjungimo įtaiso savybių - įmontuotas grandinės stabilizatorius. Šis komponentas atlieka svarbų vaidmenį mažinant grandinės kritimą, strigimą ir triukšmą, todėl važiavimas tampa sklandesnis ir tylesnis. Nesvarbu, ar kylate į įkalnes, ar greitėjate miesto gatvėmis, stabilizatorius užtikrina tolygų ir sklandų važiavimą dviračiu. Tai esminė funkcija, padedanti išlaikyti susikaupimą ir džiaugsmą važiuojant, nesiblaškant dėl triukšmingos ar nestabilios grandinės.

  • Elegantiškas dizainas ir tvirta konstrukcija: Be funkcinių privalumų, šis galinis bėgių perjungėjas pasižymi stilingu dizainu su poliruoto, mašinomis pjaustyto aliuminio tekstūromis, kurios demonstruoja vientisą dizaino ir inžinerijos integraciją. Jo žemo profilio konstrukcija ne tik estetiška, bet ir optimizuota važiuoti nelygiu reljefu, todėl puikiai tinka nuotykių ieškantiems dviratininkams. Pavarų perjungimo mechanizmo pajėgumas leidžia naudoti įvairias pavaras, taip dar labiau padidinant jo universalumą ir tinkamumą įvairiems važiavimo stiliams ir aplinkoms.


Techninės savybės
Kojelė SGS
Maksimalus dantukų skaičius 48T
Pavaros Mechaninės
Pavarų skaičius 11
Suderinamumas Miesto, Elektriniai
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės