Meniu
0
Norai

Shimano BB-ES300-E Octalink centrinės ašies guolis / BSA 73 mm

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
18,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 0-2 d.d.
Tiekėjo sandėlys 1 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano BB-ES300-E Octalink centrinės ašies guolis / BSA 73 mm


Shimano BB-ES300-E Octalink apatinis guolis yra suderinamas su E tipo priekiniais pavarų perjungėjais, tai ir yra pagrindinis skirtumas tarp BB-ES300 ir BB-ES300-AK modelių.

Šis guolis skirtas turistiniams, plento ir MTB (kalnų dviračių) švaistikliams, montuojamiems ant BSA rėmų, kurių apatinio guolio korpuso plotis yra 73 mm. Shimano Octalink sistemoje centrinės ašies guolis ir švaistikliai sujungiami per 8 dantų kontakto paviršių, užtikrinant didesnį standumą ir didesnę apkrovą, ypač palyginti su įprastinėmis kvadratinėmis ašimis.


Techninės savybės
Kategorija MTB, Pleento, Hibridinių
BB Tipas BSA
Švaistiklių gamintojas Shimano
Rėmo plotis (mm) 73
Ašies ilgis (mm) 126
Ašies tipas Octalink
Guolių medžiaga Plienas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės