Meniu
0
Norai

Shimano Cues FC-U6010-2 švaistikliai | 46-32T | 2x11 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
119,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 2 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano Cues FC-U6010-2 švaistikliai | 46-32T | 2x11 pavarų


  • Padidintas pedalų mynimo efektyvumas: Patirkite naują standumo ir efektyvumo lygį su "Cues" švaistikliais, skirtais ilgoms kelionėms. Dėl puikios konstrukcijos kiekvienas pedalų mynimas tampa sklandžiu ir efektyviu judesiu, todėl puikiai tinka ilgoms kelionėms. Mėgaukitės patobulinto grandinės sukibimo privalumais, užtikrinančiais nuoseklų ir patikimą pedalų mynimą, būtiną ilgiems atstumams įveikti.

  • Optimizuotas ilgoms kelionėms: Šie švaistikliai skirti ne tik našumui, bet ir ištvermei. Lengva, bet standi konstrukcija yra labai svarbi ilgiems važiavimams, kuriuose svarbiausia - efektyvumas ir patogumas. Konstrukcijoje daugiausia dėmesio skiriama nuovargiui mažinti, todėl galite įveikti didesnius atstumus mažesnėmis pastangomis. Nesvarbu, ar kylate stačiais takais, ar važiuojate lygiomis vietovėmis, šie švaistikliai yra ištvermingas jūsų palydovas.

  • HOLLOWTECH II technologija: Šių švaistiklių pagrindas - naujoviška "HOLLOWTECH II" technologija. Tuščiaviduris kaltinis švaistiklis sukurtas taip, kad maksimaliai padidintų galios perdavimą ir kartu sumažintų svorį. Ši technologija užtikrina, kad švaistikliai yra pakankamai lengvi, kad netrukdytų keliauti, tačiau pakankamai tvirti, kad suteiktų reikiamą galią ir stabilumą įvairiose vietovėse. Tai puikus funkcionalumo ir lengvos konstrukcijos derinys aistringiems dviratininkams.


Techninės savybės
Dantračio dydis 46-32T
Galinės pavaros 11
Suderinama grandinė LINKGLIDE, HG 11-speed
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės