Meniu
0
Norai

S-Works Power balnelis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
319,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Power balnelis

Itin lengvas S-Works Power balnelis turi standų FACT anglies pluošto karkasą ir bėgius ir yra aukštos kokybės balnelis, sukurtas taip, kad padėtų pasiekti geriausių rezultatų. Kūno geometrijos konstrukcija su lengviausiu mūsų paminkštinimu pritaikyta tiek vyrams, tiek moterims ir padeda pasiekti puikių rezultatų visose sėdėjimo padėtyse. Kraujotakos tyrimais ir slėgio žemėlapiais įrodyta, kad itin platus ir pailgas "Body Geometry" kanalas bei tinkama sėdėjimo kaulų atrama užtikrina komfortą visą dieną.

  • Patentuota kūno geometrijos konstrukcija laboratoriškai patikrinta tiek vyrams, tiek moterims, kad užtikrintų kraujo tekėjimą į jautrias arterijas.
  • Tvirtas FACT anglies pluošto karkasas pritaikytas atramai ir laikymuisi važiuojant.
  • Itin lengvas PU paminkštinimas užtikrina patogumą ir atramą ilgesnių kelionių metu.
  • Itin lengvi padidinto dydžio FACT anglies pluošto bėgeliai.
  • Tvirtas, lengvas ir vandeniui atsparus.
  • 1 lygio paminkštinimas: Lengviausio lygio paminkštinimas, užtikrinantis tiesioginį ryšį su dviračiu.
  • SWAT™ suderinami laikikliai, suformuoti balnelio pagrinde, leidžia rasti elegantiškus ir integruotus laikymo sprendimus.
  • PASTABA: Didelio dydžio 7x9 mm anglies bėgeliai nesuderinami su sėdynės iškyšomis, kuriose įrengti šoninio užspaudimo mechanizmai, skirti 7 mm apvaliems bėgeliams.
  • Dydis 143 mm / svoris 159 g
  • Dydis 155 mm / svoris 161 g


Spaudimo atvaizdavimo našumas

Naudojame slėgio žemėlapį, kad patvirtintume, jog mūsų sprendimai teikia realią naudą dviratininkui ir yra paremti tikrais moksliniais duomenimis. Šie slėgio žemėlapiai rodo, kaip skirtingi "Body Geometry" balneliai išsprendžia dviratininko problemas - nuo minkštųjų audinių spaudimo iki sėdimojo kaulo skausmo - bet kurioje važiavimo padėtyje.

Kūno geometrijos balneliai

Mūsų balneliai būna įvairaus pločio, ergonomiškų formų ir su išpjovomis, kad jūsų svoris būtų paremtas sėdėjimo kaulais, o ne minkštaisiais audiniais. Naujoviškos medžiagos valdo minkštųjų audinių spaudimą, apsaugo kraujotaką ir nervus, kad važiuojantys vyrai išvengtų erekcijos sutrikimų, o moterys - lytinių lūpų skausmo ir tirpimo.

Atsisveikinkite su užpakalio skausmu

Kodėl kiekvieną balnelį siūlome kelių dydžių, formų ir medžiagų? Kodėl formuojame zomšą pagal jūsų kūną ir naudojame trigubo tankio putplastį? Nes kiekvienas kūnas yra skirtingas, tačiau problemos, su kuriomis jie susiduria balne, yra tos pačios - sėdmenų skausmas, randinio audinio kaupimasis ir kraujotakos praradimas. Naudodami slėgio žemėlapius, aklus komforto tyrimus ir net varpos kraujotakos tyrimus (taip, mes tai padarėme), mes ne tik pažadame išspręsti šias vyrų ir moterų problemas, bet ir tai įrodome.


Dydžio vadovas:

https://www.specialized.com/us/en/saddle-sizing/app#/step1?mpl=187355

TOP

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės