Meniu
0
Norai

RockShox Judy Silver TK Solo Air Boost PopLoc 27.5" priekinis amortizatorius | Tapered | 15x110mm | 42mm Offset

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Rockshox
Rockshox
Kaina:
299,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

RockShox Judy Silver TK Solo Air Boost PopLoc 27.5" priekinis amortizatorius | Tapered | 15x110mm | 42mm Offset


SRAM Judy Silver TK šakė: aukščiausios klasės našumas už žemą kainą

SRAM Judy Silver TK šakė pasižymi išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis, tačiau nereikalauja didelių išlaidų. Dabar šios šakės turi naujų parinkčių, kurios suderinamos su trumpais ir pilnais purvasaugiais, todėl puikiai tinka įvairiems dviračių poreikiams. Judy Silver TK lygio šakės turi standžius plieninius viršutinius vamzdžius ir TurnKey™ užraktą, užtikrinantį patikimą ir efektyvų veikimą.

Pagrindinės savybės:

  • Naujasis grafikos paketas: Pridedamas E-MTB tvirtinimo variantas (15x110 mm), užtikrinantis didesnį universalumą ir stilių.
  • "TurnKey" užraktas: Užtikrinamas paprastas įjungimo ir išjungimo valdymas, leidžiantis greitai reguliuoti ir užtikrinti optimalų veikimą.
  • Padangų suderinamumas: Tinka padangos iki 2,8 colio (15x110 mm), todėl galima pritaikyti įvairioms vietovėms ir važiavimo sąlygoms.
  • Aukštos kokybės konstrukcija: Juodai apdailinti 30 mm plieniniai viršutiniai vamzdžiai sujungia standumą ir lengvą konstrukciją, suteikdami aukščiausios kokybės išvaizdą ir pojūtį.

Techninės savybės
Amortizatoriaus tipas Orinis
Amortizatoriaus rakinimas Nuotolinis
Šakės vamzdis 1,5 Tapered
Ašies tipas Thru-Axle
Ašies ilgis (mm) 15x110mm
Stabdžių tipas Disc Brake
Nuotolinio rakinimo sistema komplekte Yra

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės