Meniu
0
Norai

Lezyne Matrix Air gertuvės laikiklis | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-AT-MTAIR-V104
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
29,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Matrix Air gertuvės laikiklis | Black

Matrix Air - tai patobulintas populiariojo Matrix Team laikiklio variantas, kuriame įmontuotas diskretiškas Apple AirTag* laikiklis. Jis pasižymi ta pačia minimalistine, iš dviejų pusių įkraunama konstrukcija, tačiau žengia dar vieną žingsnį į priekį, nes AirTag laikiklį paslepia tarp gertuvės laikiklio ir dviračio rėmo, taip užtikrindamas didesnį saugumą. Be to, jis pagamintas iš tos pačios lengvos, neįtikėtinai patvarios Composite Matrix medžiagos ir dar vienu žingsniu toliau - jis yra atsparus vandeniui pagal IP67 standartą, todėl AirTag išliks sausas.
Sukurtas taip, kad praktiškai nesiskirtų nuo standartinio laikiklio, Matrix Air yra puikus sprendimas, kaip paslėpti AirTag ir naudoti Apple programėlę FindMy, padedančią surasti pavogtą ar dingusį dviratį. Patvirtinta, kad jis veikia su Apple itin plačiajuosčiu signalu. Su juo pateikiamas nerūdijančio plieno TR25 apsauginių varžtų rinkinys su pridėtu antgaliu.
Šis gaminys pritaikytas įvairiems dviračių modeliams. 
*Apple AirTag komplekte nėra.

*"AirTag™" yra "Apple Inc." prekės ženklas, registruotas JAV ir kitose šalyse bei regionuose.

Svoris: 44 g
 
Matmenys: 82,5 mm (plotis) x 150 mm (ilgis) x 90,6 mm (aukštis)

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės