Meniu
0
Norai

Lezyne Lite Drive Medium rankinė pompa | Gloss Blue

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MP-LTDR-V1M10
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
39,00€
Lezyne Lite Drive Medium rankinė pompa | Gloss Black Lezyne Lite Drive Medium rankinė pompa | Gloss Silver Lezyne Lite Drive Medium rankinė pompa | Gloss Blue Lezyne Lite Drive Medium rankinė pompa | Gloss Red
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Lite Drive Medium rankinė pompa | Gloss Blue

Lite Drive yra labai efektyvi rankinis pompa su kompaktiška, persidengiančia rankena, optimizuota aukšto slėgio darbams. Elegantiška ir lengva, turi CNC apdirbto aliuminio konstrukciją ir yra su ABS Flex žarna. Ši pompa suderinama su "Presta" ir "Schrader" ventiliais.

Komplekte yra Composite Matrix rėmo laikiklis.

Specifikacijos

Didžiausias slėgis: 160psi | 11bar

Ilgis: 216 mm

Svoris: 92 g

Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 11 Bar
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės