Meniu
0
Norai

Lezyne Femto USB Drive galinis žibintas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-31R-V104
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
17,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Femto USB Drive galinis žibintas

"Femto USB Drive" yra kompaktiškas ir lengvas USB įkraunamas LED dviračio galinis žibintas. Jo patvari konstrukcija yra minimali ir turi IPX7 atsparumo vandeniui klasę.
Universalus tvirtinimo dirželis greitai tvirtinamas prie įvairių dydžių iškyšų. Penki režimai užtikrina iki 5 liumenų, o pritaikytas plačiakampės optikos lęšis - iki 270° matomumą. Gali veikti iki 15 valandų ir yra lengvai įkraunamas pridėtu "Micro USB" kabeliu. Saugus srieginis "Composite Matrix" dangtelis užtikrina, kad USB prievadas būtų švarus ir sandarus. Femto USB puikiai tinka važiuojantiems į darbą ir laisvalaikiu, ieškantiems paprasto ir nebrangaus būdo padidinti matomumą.

  • MAX LUMENŲ: 5
  • SVORIS: 23 g
  • MAX VEIKIMO LAIKAS: 15 val
  • ĮKROVIMO LAIKAS: 2:30 val

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės