Meniu
0
Norai

Lezyne E-Bike Fender StVZO Alert galinis žibintas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-ERFNDSTAL-V2
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
24,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne E-Bike Fender StVZO Alert galinis žibintas

Kompaktiškas, lengvas, ant dviračio sparno tvirtinamas StVZO sertifikuotas el. dviračio galinis žibintas su pagal užsakymą programuojama įspėjimo technologija. Jis turi keturis didelio galingumo spinduliuotojus, kurie nuolat skleidžia 11 liumenų šviesą, o aptikus lėtėjimą - 22 liumenus. Jo kartu formuojama konstrukcija pagaminta iš patvarios "Composite Matrix" medžiagos, kuri užtikrina IPX7 atsparumo vandeniui laipsnį. Jis turi integruotą 130 cm (51,2 colio) ilgio kabelį, kuris jungiamas prie el. dviračio variklio ir baterijos sistemos. Pridedama nerūdijančio plieno tvirtinimo įranga. Suderinamumas: 6-12 V įvestis, 1,2 W. 
Mūsų el. dviračio žibintai maitinami iš el. dviračio variklio ir (arba) akumuliatoriaus, todėl juos reikia montuoti rankiniu būdu. Norint tinkamai sumontuoti, gali prireikti išardyti dviratį ir variklį (priklausomai nuo markės ir modelio, akumuliatoriaus tipo) ir prijungti papildomus laidus, kad žibintas būtų sujungtas su varikliu. Dėl montavimo instrukcijų kreipkitės į el. dviračio arba variklio gamintoją. Labai rekomenduojama, kad žibintus jums sumontuotų apmokytas e. dviračio specialistas.

MAKSIMALUS LIUMENŲ SKAIČIUS: 22

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės