Meniu
0
Norai

Lezyne Strip Drive Pro 400+ galinis žibintas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-22R-V404
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
54,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 3 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Strip Drive Pro 400+ galinis žibintas

Strip Drive Pro 400+ yra pažangiausias galinis žibintas su dešimčia šviesos diodų ir didžiausiu 400 liumenų galingumu; jis sukonstruotas taip, kad būtų įspūdingai efektyvus ir ilgaamžis, užtikrina geriausią šviesos srauto sklaidą net sudėtingiausiomis sąlygomis. Be to, dėl įspūdingos 80 valandų maksimalios veikimo trukmės galite būti tikri, kad šis žibintas veiks tiek, kiek jums reikia.

Siūlomi septyni skirtingi išvesties režimai, įskaitant dienos blykstę, kuri patraukia dėmesį, ir plačiakampę optiką, užtikrinančią įspūdingą 270° matomumo diapazoną. Jis pasižymi lengva, tačiau patvaria vandeniui atsparia konstrukcija, griežtai išbandyta pagal IPX7 atsparumo vandeniui standartus. Universali montavimo sistema tvirtinama prie aerodinaminių arba apvalių sėdynės atramų, be to, žibintas turi USB-C vandeniui atsparų įkrovimą (laidas į komplektą neįtrauktas). Daugiau neieškokite, nes šis dviratininkų galinis žibintas užtikrina neprilygstamą matomumą - tiek dieną, tiek sutemus.

  • Maksimalus liumenų skaičius: 400
  • Maksimali veikimo trukmė: 80 val.
  • Akumuliatoriaus talpa (mAh): 1400
  • Įkrovimo tipas: USB-C
  • Išmatavimai: 70mm, 37mm, 47mm
  • Svoris: 71 g
  • Funkcijos: IPX7, dienos blykstė

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės