Meniu
0
Norai

Lezyne KTV Drive Pro Smart galinis žibintas

5/5 2 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-13R-V104
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
37,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne KTV Drive Pro Smart galinis žibintas

"KTV Drive Pro Smart" yra kompaktiškas, su aerodinamine iškyša suderinamas dviračio galinis žibintas, kuriame įdiegta "Smart Connect" belaidžio ryšio technologija, leidžianti greitai programuoti ir pritaikyti žibintą naudojant "LED Ally" telefono programėlę. Programėlę taip pat galima susieti su suderinamu priekiniu žibintu ir vienu mygtuku vienu metu valdyti abu žibintus.
Kartu suformuota konstrukcija yra itin lengva, patvari ir atspari vandeniui pagal IPX7 standartą. Plataus kampo optikos objektyvas užtikrina daugiau kaip 270° matomumą ir iki 75 liumenų šviesos srautą su šešiais režimais. Jame integruota USB jungtis, kad būtų patogu įkrauti be laido, o visiškai įkrautas jis gali veikti iki 19,5 valandos.

  • MAX LUMENŲ: 75
  • SVORIS: 45 g
  • MAX VEIKIMO LAIKAS: 19:30 val
  • ĮKROVIMO LAIKAS: 2:15 val


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

2 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Vygaudas G.

2023/09/19
Vygaudas G. Patvirtintas pirkėjas
Nesitikėjau kad tokios super kokybės!
Nerijus S.

2022/10/21
Nerijus S. Patvirtintas pirkėjas
Busi matomas ir sauleta diena

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės