Meniu
0
Norai

GripGrab Windbreaking Short Sleeve apatiniai marškinėliai | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Turime
GripGrab
Kaina:
62,95€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Windbreaking Short Sleeve apatiniai marškinėliai | Black

Išeikite prieš priešinį vėją.

GripGrab Windbreaking apatiniai marškinėliai - tai apsauga ir komfortas, kurių reikia važiuojant dviračiu sudėtingomis oro sąlygomis. Naudojant naujovišką "Arrowind™" technologiją, šis įdomus naujas bazinis sluoksnis peržengia ribas, derindamas apsaugą nuo vėjo, geriausią klasėje pralaidumą orui ir didelę judėjimo laisvę.

Daugelyje vėjo nepraleidžiančių bazinių sluoksnių priekyje yra antro sluoksnio panelė iš neelastingos vėjo nepraleidžiančios membranos medžiagos, kuri gali riboti judesius ir sukelti šilumos kaupimąsi. Tačiau "GripGrab Windbreaking" marškinėliams naudojamas naujas vienasluoksnis vėjo nepraleidžiantis audinys, kuris yra itin pralaidus orui ir lankstus.

Priekyje ir ant pečių esantis vėją sulaikantis audinys blokuoja iki 80 proc. liemenį bombarduojančių oro dalelių, kartu išlaikydamas tokį pat pralaidumą orui, koks būdingas karpytiems audiniams. Šio bazinio sluoksnio nugarinė dalis pagaminta iš itin pralaidžios orui, itin elastingos medžiagos, kuri nuvalo prakaitą ir leidžia išsisklaidyti susikaupusiai šilumai. Bendras rezultatas - apsauga ir šilumos kontrolė, todėl važiuodami jausitės patogiai.

Kad išliktumėte gaivūs ir nejaustumėte nemalonaus kvapo, jis apdorotas "Polygiene®". Jos "Wear More. Wash Less®" technologija naudoja sidabro jonus, kad sumažintų nemalonų kvapą sukeliančių bakterijų kaupimąsi. Šis apdorojimas yra visiškai saugus dėvėti ant odos ir neišsiplauna. Sumažėjus bakterijų kaupimuisi, sumažėja nemalonus kvapas, todėl mažiau skalbiama, o tai reiškia, kad "Polygiene®" taip pat gali gerokai pailginti apatinio sluoksnio tarnavimo laiką ir sumažinti jo poveikį aplinkai.

GripGrab Windbreaking marškinėliai leidžia palikti striukę namie ir vėjuotomis dienomis mėgautis lengva apranga.

  • Vėjui atspari medžiaga
  • Gerai praleidžia orą
  • Arrowind™ technologija
  • Polygiene® nuo nemalonaus kvapo apsaugantis audinys
  • Lankstus prigludimas prie odos

Medžiagos
50 % poliamidas
20% polipropilenas
20% poliesteris
10% elastano

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės