Meniu
0
Norai

GripGrab Ride Windproof Deep Winter Lobster pirštinės | Yellow Hi-Vis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Turime
GripGrab
Kaina:
59,95€
GripGrab Ride Windproof Deep Winter Lobster pirštinės | Black GripGrab Ride Windproof Deep Winter Lobster pirštinės | Yellow Hi-Vis
Dydžių lentelė
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Ride Windproof Deep Winter Lobster pirštinės | Yellow Hi-Vis

Pirštinės "Lobster" su optimizuotu pirštų padalijimu - kad būtų lengviau stabdyti ir perjungti. Žieminės dviratininko pirštinės, skirtos šaltoms ir sausoms žiemos dienoms, kai mažai tikėtina, kad temperatūra pakils aukščiau nulio.

"Ride Windproof Deep Winter Lobster" yra gilios žieminės dviratininko pirštinės, skirtos tiems, kurie nori važinėti lauke, net kai temperatūra yra žemesnė už nulį.

Dėvint šias omarų stiliaus pirštines šiluma nesumažėja vikrumo ir dviračio valdymo sąskaita. Optimizuotas pirštų padalijimas leidžia atskirti rodomąjį pirštą, kad būtų galima efektyviai stabdyti ir perjungti tiek plento, tiek kalnų dviračių svirtis - "GripGrab" naujovė šiame 2 versijos modelyje.

Pirštinės turi patogų minkštą vilnonį pamušalą, pagamintą iš 100 % perdirbtos medžiagos, su apsauga nuo kvapų, kad pirštinės ilgiau išliktų šviežios; tai taip pat reiškia, kad pirštinių nereikės taip dažnai skalbti, todėl jos ilgiau tarnaus ir turės mažesnį poveikį aplinkai.

Danijoje sukurtos Skandinavijos žiemoms - šios pirštinės yra jūsų sprendimas nuotykiuose, kai spaudžia minusinė temperatūra.

SAVYBĖS

- Gili žiemos apsauga
- Optimizuotas pirštų suskirstymas
- Patogūs paminkštinti delnai
- Saugus sukibimas ir valdymas
- Atspindinčios detalės

PRIEŽIŪRA

- Skalbti skalbimo mašinoje 30°C

MEDŽIAGOS

85% poliesteris, 5% poliuretanas, 5% poliamidas, 5% elastanas.

Pirštinių nugara ir delnai pagaminti iš 90 % perdirbtos softshell medžiagos; pamušalas - 100 % perdirbtos medžiagos; izoliacija - 100 % perdirbtos Thinsulate® izoliacijos.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės