Meniu
0
Norai

GripGrab Aero TT Raceday pirštinės | Black

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Turime
GripGrab
Kaina:
57,95€
GripGrab Aero TT Raceday pirštinės | Black GripGrab Aero TT Raceday pirštinės | White
Dydžių lentelė
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Aero TT Raceday pirštinės | Black


Šios geliu paminkštintos trumpos pirštinės sukurtos taip, kad sklandžiai praleistų orą per rankas, pasižymi geriausiomis aerodinaminėmis savybėmis ir profesionalia išvaizda.

Šios pirštinės pasižymi geriausiomis aerodinaminėmis savybėmis ir profesionalia išvaizda, yra tvirtai prigludusios ir turi pailgą rankogalį, kurį prilaiko silikonas. Ant riešo esantis sutvirtinimas padeda lengvai užsimauti ir nusimauti pirštines, todėl jos tampa patvaresnės dažnai jas naudojant.

Nors pirmiausia galvojome apie našumą, nepamiršome ir jūsų patogumo bei matomumo. 2 mm "DoctorGel" paminkštinimas yra optimizuotas varžyboms, užtikrinantis didesnį sukibimą ir patogumą, tačiau nesumažinantis jūsų dviračio pojūčio. Ant mažojo piršto esantys šviesą atspindintys elementai papildo dizainą ir užtikrina geresnį matomumą prasto apšvietimo sąlygomis.

Savybės

- Lenktynėms pritaikytos pirštinės
- Aerodinaminis kirpimas
- DoctorGel® 2 mm
- Lengvos
- Tvirtai priglunda


Techninės savybės
Medžiagos sudėtis 85 % poliesteris, 15 % elastanas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Vilmantas A.

2022/07/24
Vilmantas A. Patvirtintas pirkėjas
Puikiai, aciu uz profisionalu aptarnavima

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės