Meniu
0
Norai

GripGrab Nordic 2 Windproof Lobster pirštinės | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Turime
GripGrab
Kaina:
79,95€
GripGrab Nordic 2 Windproof Lobster pirštinės | Black GripGrab Nordic 2 Windproof Lobster pirštinės | Yellow Hi-Vis
Dydžių lentelė
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Nordic 2 Windproof Lobster pirštinės | Black

Pirštinės, skirtos šalčiausioms žiemos kelionėms, kai mažai tikėtina, kad temperatūra pakils aukščiau 0 °C. Geriausia įmanoma gili žiemos izoliacija, pasižyminti itin dideliu šilumos ir svorio santykiu.

Pirštinės "Nordic 2 Windproof Deep Winter Lobster Gloves" skirtos dviratininkams, neturintiems "sezono". Jei pakelėse ar takuose yra sniego ir saugu važiuoti dviračiu, šios pirštinės padės išlaikyti šiltas ir patogias rankas gilios žiemos nuotykiuose.

Lobio stiliaus dizainas buvo patobulintas taip, kad būtų optimizuotas pirštų padalijimas: atskyrus rodomąjį pirštą, lengviau stabdyti ir perjungti tiek plento, tiek MTB dviračio svirtis, kad galėtumėte maksimaliai vikriai valdyti ir kontroliuoti.

Žiemos sezono įvertinimą pirmiausia lemia išorinis audinys, kuris pagamintas iš 90 % perdirbtų medžiagų, yra 100 % atsparus vėjui, tačiau gerai praleidžia orą ir padengtas patvaria vandeniui atsparia danga (DWR) be PFC.

Pirmaujanti rinkoje "Primaloft® Gold" izoliacija naudojama delne, kuri yra 100 % perdirbta, mažai biri ir itin gerai izoliuoja net suspausta. Pirštinių nugarinėje dalyje yra "Primaloft® Gold Active+" (55 % perdirbtos medžiagos), todėl šilumos ir svorio santykis yra itin aukštas.

SAVYBĖS

- Gili žiemos apsauga
- Gili žiemos izoliacija
- Paminkštinimas ir sukibimas
- Optimizuotas pirštų padalijimas
- Jutikliniai pirštų galiukai
- Atspindinčios detalės

PRIEŽIŪRA

- Skalbti skalbimo mašinoje 30°C
- Nebalinti
- Nelyginti
- Nedžiovinti džiovykloje

SUDĖTIS

70 % poliesteris, 20 % poliamidas, 5 % poliuretanas, 5 % elastanas.

Pirštinių nugarinėje dalyje panaudota 90 % perdirbtos medžiagos; pamušalas pagamintas iš 100 % perdirbto poliesterio; pirštinių izoliacija - "Primaloft™ Gold" (100 % perdirbta) delne ir "Primaloft Gold Active+" (55 % perdirbta) nugaroje.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės