Meniu
0
Norai

GripGrab Merino Blend moteriški termo marškinėliai | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Turime
GripGrab
Kaina:
68,95€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Merino Blend moteriški termo marškinėliai | Black

Merino vilnos mišinio apatinis sluoksnis žiemos šilumai

GripGrab Merino Polyfibre bazinis sluoksnis yra lengvas izoliacinis sluoksnis, tinkamas dėvėti žiemą ir pereinamuoju metų laiku. Unikalus 50/50 mišinys pasižymi gerai žinomais Merino vilnos privalumais - itin minkšta, natūraliai izoliuojančia ir išskirtinai reguliuojančia temperatūrą, tačiau kartu su poliesteriu pasižymi didesniu patvarumu, elastingumu ir atsparumu raukšlėms. Dėl to šis apatinis sluoksnis neįtikėtinai patogus dėvėti ant odos, tačiau jis taip pat labai ilgaamžis ir puikiai tinka daugkartiniam naudojimui bei dažnam skalbimui - puikus derinys žiemos dviratininkų aprangai.

  • Merino vilnos audinio mišinys
  • Kvėpuojantis
  • Nuo kvapo saugantis audinys
  • Izoliacinis
  • Idealiai tinka nuo šaltų iki švelnių sąlygų

Medžiagos
50 % Merino vilna
50 % Poliesteris

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės