Meniu
0
Norai

GripGrab Hurricane 2 Windproof Spring-Autumn pirštinės | Yellow Hi-Vis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Turime
GripGrab
Kaina:
59,95€
GripGrab Hurricane 2 Windproof Spring-Autumn pirštinės | Black GripGrab Hurricane 2 Windproof Spring-Autumn pirštinės | Yellow Hi-Vis
Dydžių lentelė
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Hurricane 2 Windproof Spring-Autumn pirštinės | Yellow Hi-Vis

Pirštinės, tinkančios visoms, išskyrus pačias šalčiausias, sąlygoms - patogios, šiltos ir pralaidžios orui daugelį metų mėnesių, esant įvairioms temperatūroms ir oro sąlygoms.

Pirštinės "Hurricane 2" yra klasikinio "GripGrab" gaminio evoliucija - tai patobulintas aukštos kokybės, ilgai gaminamas "GripGrab" gaminys. Šios vėjo nepraleidžiančios pirštinės geriausiai tinka pavasario ir rudens sąlygoms, tačiau tinka ir švelnesnėmis žiemos dienomis.

Aukščiausios kokybės vėjo nepraleidžiantis elastingas audinys pirštinių nugarinėje pusėje yra labai pralaidus orui (15K reitingas) ir pagamintas iš 90 % perdirbtų medžiagų. Ši vėjo nepraleidžianti medžiaga vėsiomis dienomis apsaugos jūsų rankas nuo vėjo šalčio, be to, audinys padengtas patvaria vandenį atstumiančia danga be PFC, kad būtų apsaugotas nuo lengvo lietaus ir kelio purslų.

Pirštinės turi paminkštintus delnus, kad būtų patogios, ir silikoninius sukibimo antspaudus, kad pirštinės būtų lengvai valdomos. Pirštinės "Hurricane 2" yra lanksčios, pralaidžios orui ir lengvai izoliuojančios, kad jūsų rankos būtų patogios ir kuo geriau veiktų vėsiu pereinamojo sezono metu važiuojant dviračiu.

SAVYBĖS

- Vėjui atsparios ir lengvai izoliuojančios
- Paminkštinti delnai su geresniu sukibimu
- Minkštas nykščio prakaito valytuvas
- Suderinamos su jutikliniu ekranu
- Atspindinčios detalės

PRIEŽIŪRA

- Skalbti skalbimo mašinoje 30°C
- Nebalinti
- Nelyginti
- Nedžiovinti džiovyklėje

SUDĖTIS

60 % poliesteris, 30 % poliamidas, 5 % poliuretanas, 5 % elastanas.

Pirštinių nugarai panaudota 90 % perdirbtos medžiagos.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės