Meniu
0
Norai

Elite JET Green gertuvė 550 ml | Clear

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 0201010
Gamintojas: Elite
Elite
Kaina:
6,00€
Elite JET Green gertuvė 550 ml | Clear Elite JET Green gertuvė 550 ml | Opal
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 8-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Elite JET Green gertuvė 550 ml | Clear

Jet Green - tai naujoji Elite gertuvė su augalinės kilmės bioplastiku, pagamintu iš cukranendrių. 
Ši bioskaidi gertuvė - tik vienas iš daugelio Elite pradėtų projektų, kuriais siekiama, kad dviračių gaminių asortimento gamybos ciklai būtų tvaresni.

Jet Green yra praktiška, daugkartinio naudojimo ir veiksminga gertuvė - dėl savo bioplastiko korpuso ji taip pat yra ekologiška. Sužinokite daugiau apie šios gertuvės savybes.

Pirmiausia, kas yra bioplastikas?

Iš cukranendrių pagamintas bioplastikas apibrėžiamas kaip biologinis, nes jis gaminamas ne iš naftos, o iš augalų biologinių šaltinių. Šiuo atveju iš cukranendrių.

Gertuvės korpusui Jet Green naudojamas bioetanolis yra puikus naftos pakaitalas gaminant produktus, kurie gali užtikrinti tokias pat tradicinio plastiko atsparumo savybes, tačiau su mažesniu poveikiu aplinkai - mažesniu išmetamųjų teršalų kiekiu.

Tvarus poveikis aplinkai

Bioplastiko gertuvių gamyba yra vienas iš daugelio aspektų, į kuriuos Elite investavo, kad gamyba būtų tvaresnė. Tikslas - tapti visiškai neutraliu anglies dioksido atžvilgiu, t. y. ne tik sumažinti, bet ir kompensuoti į atmosferą išmetamo CO2 kiekį, kuris susidaro dėl deguonies tiekimo auginant cukranendres.

Kad suprastumėte, kokia tai nauda išmetamų teršalų atžvilgiu, tereikia pagalvoti apie tūkstančio gertuvių gamybą. Pagamindami tūkstantį Jet Green iš cukranendrių, Elite galėjo sumažinti į atmosferą išmetamo CO2 kiekį maždaug 160 kg, t. y. maždaug 3 kg CO2 kiekvienam pagaminto plastiko kilogramui.

Tai pavyko pasiekti ir todėl, kad Jet Green gamyboje naudojamos cukranendrės gaunamos iš tvaraus ūkininkavimo, t. y. neiškertant miškų. Dėl puikių reprodukcinių savybių cukranendrės gausiai auga ir mažesniuose ūkininkavimo plotuose.

...Be to, ji praktiška dėl gausaus skysčių srauto

Be to, kad Jet Green yra ekologiškesnė, palyginti su tradicine plastikine gertuve, ji taip pat praktiška naudoti važiuojant dviračiu.

Dangtelis pagamintas pagal tą pačią technologiją, kuri naudojama Fly gertuvės gamyboje, todėl užtikrinamas greitas ir gausus skysčio tekėjimas, kai važiuojate dviračiu. Be minkšto gertuvės korpuso, pagamintos iš išspaudžiamos medžiagos, gerti iš jos lengva ir dėl praktiško "push-pull" antgalio, kurį lengva atidaryti ir uždaryti tiesiog burna, o tai puikiai tinka sporto varžybose.

Atsukus dangtelį, gertuvę lengva plauti ir džiovinti po kiekvieno naudojimo. 

Pagrindinės savybės

  • Buteliuko korpusas pagamintas iš augalinės kilmės medžiagų
     
  • Galima plauti indaplovėje (maks. 75°)
     
  • Be BPA

Techninės savybės
Talpa 550 ml
Medžiaga Plastikas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės