Meniu
0
Norai

Elite FLY MTB Tex gertuvė 550 ml | Black

5/5 2 įvertinimai
Prekės kodas: 01604897
Gamintojas: Elite
Elite
Kaina:
7,00€
Elite FLY MTB Tex gertuvė 550 ml | Clear Elite FLY MTB Tex gertuvė 550 ml | Grey Elite FLY MTB Tex gertuvė 550 ml | Black
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Elite FLY MTB Tex gertuvė 550 ml | Black

Fly Tex, lengviausia pasaulyje gertuvė, kurią naudoja geriausi WorldTour čempionai, tai naujas specialiai kalnų dviračiams sukurtas modelis - Fly Tex MTB, kuris turi praktišką apsauginį dangtelį, kad būtų galima saugiai ir higieniškai važiuoti pačiomis sunkiausiomis ir purviniausiomis trasomis.

Fly Tex MTB - kalnų dviračio lengvumas ir našumas

Fly Tex MTB yra tikrai universalus gaminys, sukurtas siekiant pasiūlyti kalnų dviratininkams labai lengvą, našią ir atsparią gertuvę, kurią galima naudoti nesirūpinant stumiamo vožtuvo švara.

Pridėtas nuimamas skaidraus plastiko dangtelis, apsaugantis dangtelį nuo dulkių, purvo ir kitų išorinių veiksnių, kurie gali patekti ant snapelio važiuojant MTB akmenuotais bekelės keliais. 

Rekordinis lengvumas ir puiki skysčio tėkmė

Dėl 30 % mažesnio svorio, palyginti su tradicinėmis rinkoje esančiomis gertuvėmis, Elite Fly serija plačiai žinoma kaip lengviausios kada nors sukurtos gertuvės. Tai pasiekiama dėl jų kintamo storio struktūros - jie turi ploną vidurinę dalį ir storą dugną, todėl panaudojama mažiau medžiagos, tačiau dėl to nesumažėja gertuvės atsparumas ir funkcinės savybės.

Ši savybė prisideda prie to, kad Fly serijos gertuvės yra itin patogios - iš tiesų, gertuvė užtikrina išskirtinį sukibimą ir kartu garantuoja dvigubą vandens srauto greitį su minimaliomis pastangomis.

Kompaktiškas dizainas

Naujas, unikalus lenktyninis dizainas, sukurtas siekiant užtikrinti didelį stabilumą gertuvės laikiklyje ir lengvą ištraukimą važiuojant dviračiu. Dėl kompaktiškos Fly Tex MTB formos ją lengva naudoti su mažesniais ir pasvirusiais rėmais. Dėl standartinio skersmens Fly Tex MTB suderinamas su daugeliu rinkoje esančių gertuvių laikiklių.

Kita informacija

Squeeze

Be BPA

Didžiausia skysčio temperatūra 40 °C

Galima plauti indaplovėje

Techninės savybės
Talpa 550 ml
Medžiaga Plastikas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

2 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Mindaugas D.

2024/04/24
Mindaugas D. Patvirtintas pirkėjas
Labai patiko. Gerai laikosi laikiklyje, dangtelis patogus.
Rokas Š.

2024/04/08
Rokas Š. Patvirtintas pirkėjas
Lengva, minkšta gertuvė

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės