Meniu
0
Norai

BMC Teammachine R 01 Three plento dviratis | Iron Grey - Neon Red

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: BMC - Switzerland
Likutis: Turime
BMC - Switzerland
Kaina:
9499,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BMC Teammachine R 01 Three plento dviratis | Iron Grey - Neon Red

 

Visiškai naujas BMC Teammachine R sukurtas Šveicarijos Alpių šlaituose. Užgrūdintas klasikinių lenktynių grindinio.

Teammachine R nėra tik dar vienas lenktyninis dviratis - tai visų podiumų, trofėjų, asmeninių pergalių ir grupinių sprintų, kuriuose kada nors dalyvavome, kulminacija, iš naujo apibrėžianti lenktyninio dviračio galimybes. Tai bekompromisis lenktynių ginklas, kai kiekvienas vatas ir pedalų spustelėjimas yra svarbiausi.

Aero daro viską

Norėdami sukurti geriausią lenktyninį dviratį, BMC žinojo, kad aerodinamika negali būti mažinama našumo sąskaita. Kiekviena vamzdžio forma, anglies dengimo matrica ir konstrukcijos pasirinkimas buvo paremtas gryno našumo siekiu. Tai greitis, funkcionalumas ir akį traukiantis dizainas viename, viską nugalinčiame lenktyniniame dviratyje.


"Halo" šakė

Ultraplačios lygiagrečios šakės kojelės nepanašios į nieką kitą peletone. Sukdamasis dideliu greičiu, priekinis ratas sukuria nemažą oro turbulenciją. Padidintas vidinis šakės tarpas, kad šis turbulentinis oras būtų uždarytas nuo rėmo ir sumažėtų aerodinaminis stabdymas.


"Mariana" centrinis guolis

Peržengdami dizaino ribas BMC sugebėjo visiškai iš naujo sukurti centrinės ašies srautą ir architektūrą. Didesnis centrinės ašies plotas taip pat sumažina atstumą tarp rėmo ir galinio rato, taip padėdamas išlaikyti oro srautą prie ratlankio.


Gilesnės horizontalios formos

BMC žinojo, kad peržengti atnaujintus UCI rėmų formų apribojimus gali būti sudėtinga, tačiau tai buvo iššūkis, kurio siekė, o ne nuo jo bėgo. Vėlgi, pasinaudodami Speedmachine išmoktomis pamokomis, išplėtė horizontalų profilį pagrindinėse vietose, pavyzdžiui, pagrindinio vamzdžio, centrinės ašies ir sėdynės atramos sujungimo vietose. Taip sukurtos formos ne tik atrodo greitai, bet ir leidžia Teammachine R efektyviau reaguoti į platesnį posvyrio kampų diapazoną.


Teammachine R balnelio iškyša

Optimizuota aerodinamika - pakeista forma, kuri sumažina priekinę dalį, tačiau nepraranda komforto ir važiavimo savybių.

Integruoti gertuvių laikikliai

Dėl itin lengvų anglies pluošto gertuvių laikiklių gertuvės laikomos žemai ir apsaugomos nuo oro turbulencijos, o tai padeda sumažinti svorio centrą ir iš tikrųjų leidžia dviračiui važiuoti greičiau su įtaisytomis gertuvėmis.


ICS Carbon Aero Cockpit vairas

Progresyvi ir aerodinamiška jo forma puikiai dera su Teammachine R.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Teammachine R 01 Premium Carbon with Aerocore Design | ICS Technology, Stealth Cable Routing | Integrated Aerocore Bottle Cages | Stealth Dropout Design | PF86 Bottom Bracket | Flat Mount Disc | 12x142mm Thru-Axle
Šakė Teammachine R 01 Premium Carbon | ICS Technology | Stealth Cable Routing | Stealth Dropout Design | Flat Mount Disc | 12x100mm Thru-Axle
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM FORCE eTap AXS
Priekinis pavarų perjungėjas SRAM FORCE eTap AXS
Galinis pavarų perjungėjas SRAM FORCE eTap AXS
Pavarų sistema 2x12
Kasetė SRAM FORCE XG-1270 10-28T
Grandinė SRAM FORCE 12 Speed
Švaistikliai SRAM FORCE AXS Power Meter 48-35T
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM FORCE eTap AXS
RATAI / PADANGOS
Ratlankis CRD-501 SL Carbon - Tubeless Ready - 50mm
Stebulė CRD-501 SL
Padangos Pirelli P ZERO RACE TLR SL - 26mm
Didžiausias padangos plotis 30mm (Measured Width)
VAIRAS / BALNELIS
Vairas ICS Carbon Aero | One-Piece Full Carbon Cockpit
Balnelis Fizik Argo Vento R3 (140mm)
Balnelio iškyša Teammachine R 01 Premium Carbon Seatpost 10mm Offset
PAPILDOMI DUOMENYS
Modelio metai 2024
Svorio limitas 110 kg

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės