Meniu
0
Norai

Zipp SL-70 Aero Carbon vairas MY21

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Zipp
Likutis: Turime
Zipp
Kaina:
269,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Zipp SL-70 Aero Carbon vairas MY21

ZIPP HANDLEBAR SL 70 AERO 2021
The SL-70 Aero is a unidirectional carbon handlebar is packed with the innovations for best-in-class fit, ergonomics, and aerodynamic performance. With its wing-shaped bar top, the SL-70 Aero features Zipp’s latest bar refinements while building on the trend-setting aero legacy of the VukaSprint. The wing-shaped top was designed using Computational Fluid Dynamics (CFD). The difference of that design is real, saving 6.4 watts over a round-tube section bar top. Beyond aero performance, the SL-70 Aero features a 70mm reach to allow proper fit without compromising stem length and steering control. The revised 10° ramp angle to the brake hoods eliminated need for up-rotated bars. The bar also provides ample wrist clearance for riding and sprinting in drops.

FEATURES:
- Updated distinctive Zipp cosmetics
- 70mm reach and 128mm drop allows for a low and aero drops position
- Internal cable routing is easy with Rapid Route™
- Matte Black finish
- Lifetime warranty

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės