Meniu
0
Norai

Zipp Service Course SL-70 vairas MY21

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Zipp
Zipp
Kaina:
99,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Zipp Service Course SL-70 vairas MY21

ZIPP HANDLEBAR SERVICE COURSE SL 70 2021
The Service Course SL-70 is the bike fitter’s go-to bar. The short reach to the hoods allows a proper fit without compromising stem length and steering control. With the revised ramp angle, proper fit is now achievable on even the most challenging setups. The 70mm reach is the shortest of Zipp’s Service Course bars. 128 drop. Whether it’s a rider with a shorter torso or a bigger rider getting aero by pairing this bar with a long stem, this bar helps put just about any cyclists into his or her optimal position. The SL-70’s flattened top provides a better fit to the hand and is clip compatible.

FEATURES:
- Updated distinctive Zipp cosmetics
- 7050 aluminum for light weight and durability
- 70mm reach and 128mm drop for a short-low position
- Flattened top shape with 3° backsweep for comfort
- Five sizes
- Clip-on compatible
- Matte Black nano blast aluminum
- Lifetime warranty

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės