Meniu
0
Norai

Zipp Service Course SL-80 vairas MY21

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Zipp
Likutis: Turime
Zipp
Kaina:
99,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Zipp Service Course SL-80 vairas MY21

ZIPP HANDLEBAR SERVICE COURSE SL 80 2021
The Service Course SL-80 provides comfortable and efficient positions on the bar tops, brake hoods or down in the drops. The bar allows a neutral wrist position on the drops and a flat brake-hood transition. This minimizes the need for uprotated bars. Drops are angled outward by 4°, reducing wrist strain. Named after its 80mm reach to bring the hoods and control levers back where you want them. The ergonomic 125mm drop places the angled drop position where you can easily reach it while maintaining a neutral wrist angle. The SL-80’s rounded bar top is clip compatible. 7050 aluminum.

FEATURES:
- Updated distinctive Zipp cosmetics
- 7050 aluminum
- 80mm reach and 125mm drop designed to fit a large number of riders
- Six sizes
- Clip-on compatible
- Matte Black nano blast aluminum
- Lifetime warranty

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės